mohol ju pretrhnut?

Príspevok v téme: mohol ju pretrhnut?
Mata456787

Ja by som sa chcela opytat. Bola som pred 3 dnami na party a dost sme sa opili...Lezali sme spolu v tme na posteli a on ma vypalcoval. Vtedy ma to bolelo a boli ma to aj teraz...mohol mi pri tom roztrhnut blanu, ako to zistim? Jasne mi povedal ze ziadny sex medzi nami nebol ale kedze si to moc nepamatam mam strasny strach ze mozem byt tehotna...som z toho uz uplne na nervy:(

neverim

Kolko mate rokov Vy dve nestastnice?! Skoda takychto zazitkov a takto zbierat skusenosti!!! Dnes, ked je tolko moznosti ako nazbierat informacie ... trosku si treba precitat, trosku sa povypytovat skusenych a potom si to normalne uzit!!! Ak uz ste chceli prist vienok, tak s niekym normalnym, zodpovednym a v klude na prijemnom mieste! ... vsak si ho nemuste hned brat za manzela?!

janekMY33

Sice to bude zniet zle ale keby som tam ja lezal tak ta vipalcujem moju klobasenku a mozno aj ten chalan ta nou vipalcoval.Tak nabuduce bacha na vlacha

User_37597

no ak si to niekto uzil,tak to bol rozhodne chlapec a nie ty.je pekne si svoj prvy sex vdaka alkoholu nepamatat :D

odpovedam

ak ta to boli, asi ti blanu pretrhol. Ci si tehotna, to tak skoro bohuzial nezistis. Jedine mozes uzit tabletku PO, alebo ist na ultrazvuk ku gynekologovi, ktory ti presne povie, v akej si faze cyklu a ci teda si mala plodne alebo neplodne dni. Ak ste boli opiti, tazko vediet, co sa skutocne stalo alebo nestalo...