24hod make-up z Fann parfumerie

maruska123

neviem na aku plet su urcene, ale ja mam zmiesanu az mastnu, ani s jednym som nemala problem, plet sa neleskla...praveze ja som s nimi bola velmi spokojna...asi si zas kupim..ale ten s ciernym vrchnakom sa mi pacil trosku viac

zuzi74

Healthy mix je s ciernym vrchnakom a Healthy mix serum je s cervenym...rozjasnujuce su oba, ale viac kryje ten s ciernym vrchnakom a je pre mastnejsiu plet.
Healtky mix serum je pre suchsiu plet a je tekutejsej konzistencie...lahsie sa rozotiera. Trblietky tam nevidim ziadne. Je viac menej na zjednotenie pleti.
Ak mate vyslovene vyrazky pouzila by som ten s ciernym vrchnakom.

danielaaa

Nie gelovy je cerveny vrchnak, ten je na zmiesanu plet, cierny je rozjasnujuci ten som nemala tak neviem, ale cerveny kryje dobre a to nemam dokonalu plet

ewelin28

tak ono to neboli ze trblietky..ale nieco take co sa mi kusok ligotalo na ruke proste neviem co to bolo....raz som mala rimmel podobny...a ono to asi neni moc vhodne ma mastnu plet..neviem...ale vravim skusim ja aj ten healthy mix..ked vynicim biodetox..stal 16,50..nezahodim ho predsa :D
takze ten s ciernym vrchnakom kryje lepsie? lebo danielaaa tvrdi, ze ten gelovy je lepsie..tak ako? :)
ci gelovy = cierny vrchnak? :D

maruska123

ja som mala oba healthy mix a ani jeden nemal trblietky..a ten healthy mix s ciernym vrchnakom kryje celkom dobre, ten s cervenym vrchnakom kryje menej, je skor gelovej konzistencie

ewelin28

jj..som si vsimla, ze su dva rozne tie healthy mix..ale mi povedala, ze ak mam mastnejsiu plet....tak ten biodetox je lepsi....som ho skusila....nevadi..neni zas az taky hrozny...zeby sa nedal nosit..nabuduce si skusim kupit ten healthy mix :)

danielaaa

ten healty mix su totizto 2 druhy, jeden je rozjasnujucu a druhy je matujuci gelovy, aspon mne to predavacka takto vysvetlila poukazovala aj som si oba vyskusala...vzala som si gelovy mam zmiesany typ pleti a je fajn, dobre sa rozotiera aj celkom fajn kryje

ewelin28

tak ja som bola vo Fannku a rozhodovala som sa medzi bio detox a healthy mix....a vybrala som si ten bio detox...ale sa tazko rozotiera....asi som urobila chybu...no predavacka mi povedala, ze ten healthy mix je skor na rozziarenie pleti..a moc nekryje....a ked som ho skusala..mal v sebe ako keby trblietky..a kedze ja mam mastnejsiu plet..nevzala som si ho..ale tak mohla som skusit...tento bio sa fakt tazko nanasa..a robi supinky kusok :(..mozno jedine ak si dam niveu pod to alebo nejaky mastnejsi krem..bude to lepsie...

zuzi74

Ja mam make up healthy mix serum. Je skor tekutejsej konzistencie a rozotiera sa velmi dobre. Pekne zjednoti plet, pokial su viditelne nejake zilky, alebo zacervenala plet a kryje tiez celkom dobre. Ziadna maska na tvari....taky make up by som si nedala. A nefarbi ani do ruzova ani do oranzova....pekne sa prisposobi pleti. Puder pouzivam mineralny od Mary Kay.