Komu veriť? doktorom či vlastným inštinktom?

Príspevok v téme: Komu veriť? doktorom či vlastným inštinktom?
Ellaa

pred nedávnom som sa začala zdavo stravovať.... začala som jesť omnoho viac zeleniny ako nikedy, piť veľa vody.. a začala som vynechávať veľmi sladké a mastné jedla.... pretože trpím stredne ťažkou formou akné... keď som bola u doktorky a povedala som jej, že som vylučila niektoré potraviny povedala mi, že akne suvisi LEN S HORMONMI a že mam začať opať normalne jesť... to som aj urobila a opať sa mi začali robít veľké bolestivé vredy na brade... čo mam robiť?

kiki852

pokracuj vo svojej diete. to co je za doktorku? ved mastne a vela sladkeho sa nema vobec jest. sama si videla ze ti to vredy na brade sposobilo. ved praveze teraz normalne jes. zeleninu a ovocie telo potrebuje, aj vela vody. sem tam sladke neublizi, ale mastne nepotrebuje. namiesto hranolkov salat s olivovym olejom atd. skus nazor ineho lekara ziskat. lebo aj strava vela robi s akne, to by doktorka mala vediet!!

0vecka

no co asi? ... ak si vylucenim nezdravych jedal zlepsila plet tak ti to urcit enemoze uskodit ... teda v pripade ak to nieje nejak brutalna dieta..