Vždy plače ked ide spat

Príspevok v téme: Vždy plače ked ide spat
Rika89

Ahoj mamicky potrebujem nutne poradit...mam 5 mesacneho synceka a posledne 4 dni je neznesitelny..ked ho idem dat spinkat ci cez den alebo vecer strasne place ...nepomoze ani kocikovanie,ani ked si knemu lahnem,nic...chcela osm ho nechat aj vyplakat ale je vytrvacny a plakal by aj hodinu a aj tak nezaspi..a aj nam to tak trva asi hodinu kym zaspi..doteraz zaspaval pekne sam bez placu dala osm mu iba cumlik a on si sam zaspinkal...neviem preco taka zmena...som strasne vycerpana stoho ... cez den sa pekne hra,prebalim ho napapa sa a vypyta sa spinkat a nahle ako ho polozem do postielky alebo hocikdy spusti plac...dam si ho naruky tak sa a ukludni a potom zase dookola...STRASNE vas rposim o radu aby mi zaspinkaval bez placu...a nervacenia...PS:nedojcim,papa nutrilon ,a kasicky...

Rika89

no vyskusala som asi vstko co ste mi napisali ale nepomohlo nic ani svetielko,ani kocik...dneska doobeda ked isiel spinkat sme plakali skoro 2 hodiny...:( ani neviem ako nakoniec zaspal...skusala som ho dat aj do postele kumne ...no porste neviem a nechapem ako sa moze hentak decko zmenit zo dna na den...:(

žaka

mám neter dvojročnu a presne toto robila. Na rukách v horizontálnej polohe bola ticho, v momente ako sme ju dávali do vodorovnej polohy sa rozrevala. Ani nemusela byť v postielke. Pri spaní sme sa s nou striedali, lebo bol každý vyčerpaní ale ona bola vytrvalá. Nosili sme ju na rukách vo zvislej polohe a ked takto zaspala, tak sme si sadli na postel ale nesmeli sme s nou pohnuť...otrasné volačo..už to nechceme nikdy zažiť. ani lekárka nevedela z čoho to má..ja som tvrdila, či to nemá niečo so stredným uchom, čo reguluje pohyb, alebo nejaký tlak v hlave..ktovie..teraz má dva roky a už neplače..ale spí minimálne..poobede vobec nespí...

vevess

psychicka trauma...neber to tak hrozostrasne ako to znie:) je unaveny, sam sa vypyta spat ale mozno sa mu nieco snivalo a odvtedy ma strach, resp. blok.
ja som ako mala mala febrilne krce a vzali ma do nemocnice. nakolko som bola protivne decko (naviazane na mamu) tak ma uviazali o postel a studenou vodou mi zrazovali horucku. ked som prisla domov mama mala peklo so mnou vecer, ani bohovi spat, proste blok z remenov a vody. bolo treba dlhu dobu nez som sa ukludnila, mama musela so mnou spat.
skus malemu dat niake svetielko, nieco co uputa jeho pozornost a zaspi pomaly

jajka001_

1, skus s nim zaspat na posteli
2, hojdaj ho v kociku alebo ho uspi tak ze s nim pojdes na prechadzku
3, cesta autom v autosedacke tiez zabera
4, vytvor mu ukludnujuce vecerne ritualy primerane k jeho veku