prečo mi nikto nerozumie?

Príspevok v téme: prečo mi nikto nerozumie?
utrapena

mám pocit že nemám vo svojom okolí žiadnu spriaznenú dušu. nikoho kto by mi rozumel. ani najlepšiu kamarátku ani priateľa. viem že ma asi budete odkazovať na rodinu, ale nie všetko sa dá povedať rodičom a súrodenci tiež nie sú vhodní kandidáti.

som z toho smutná a veľmi sa trápim.

človek predsa potrebuje niekoho takého, takú bútľavú vŕbu. chce sa mi až plakať.

stále samé sklamanie a nemá ma ani kto objať a povedať to jednoduché "Ja viem" hoci by aj nasledovalo "ale pomôcť ti nemôžem... "

sad24

Nicoll: Je lahke povedat, aby nebola pesimisticka, ale nie kazdy to ma v zivote lahke.. Ty asi povazujes priatelov za samozrejmost.

tpch

No neviem, ci robit butlavu vrbu chorym ludom, ked si nevie sama so sebou rady, je to prave...
Zasadna zmena postoja k zivotu by ale vec vyriesila.

ivana45

Velmi suhlasim s Nicoll.
Zacni ty. Byt pre niekoho uzitocna. Tazko zacnes u kamaratov. Ludom, ktori sa lutuju, sa ostatni vyhybaju.
Skus zajst do nemocnice, sekretarka riaditela bude vediet, ci su tam nejaki dobrovolnici. Pomahaju na oddeleni a okrem ineho robia butlavu vrbu starym ludom. Alebo nieco ine. Ale cinnost, nie tlachanie. Zacni sa zaoberat druhymi, nie hlavne sama sebou. Inak budes druhym protivna. Promin.

luciano

Nicoll má pravdu. Si hrozne pesimistická. Zober sa a choď do fittnes, alebo do turistického oddielu, či na zumbu. Alebo na jazykový kurz. Spoločné záujmy ľudí spájajú a vznikajú tak najlepšie priateľstvá.

Nicoll

utrapena...to si takato pesimisticka,ako je tvoj prispevok neustale? ak ano,tak sa necuduj,ze si sama,pretoze nikto sa dobrovolne nenecha stiahnut clovekom,ktory mu vysava energiu....skus sa na zivot pozerat aj inak ako na neustale sklamania atd,z tvojho prispevku mam pocit akoby si sama od seba ludi odhanala...