Ako casto vo vzajomnom kontakte s milovanym?

malan

rad by som sa spytal tych, ktori tu pisu, ze su spolu dennodenne a stale, ako dlho ich vztah trva??? Ci su spolu do jedneho roka alebo max. dvoch (este tam nespadli uplne ruzove okuliare), alebo ci su uz manzelia (t.j. je jasne ze su spolu kazdy den, uz z povahy manzelstva)?? A tym, ktori sa ani v jednej z tychto kategorii nenasli, musim uprimne zagratulovat, ze si nasli partnera, s ktorym si uplne dokonale padnu, z ktorym si uplne psychologicky vyhovuju, a s ktorym maju uplne vsetko rovnake, a su natolko vyzreti, ze hadky z lezenia na nervy u nich neexistuju;-)
A teraz dost bolo ironie, zavidim vam tu niektorym. Ja mam tiez spolocne zaujmy, aj niektore konicky a priatelov so svojou priatelkou, a napriek tomu niekedy potrebujem nieco podniknut sam. Urcite to nie je preto, ze by som ju nemiloval, lebo tym, ze ju milujem som si isty. Ale je to jednoducho tak. Takze tesim sa s tymi z vas, ktori si nasli k sebe skutocne taku spriaznenu dusu, s ktorou im to klape uplne idealne....

nikki.7

úplne stále a od úplného začiatku...dokonca sme okamžite spolu začali žiť, teraz sa sťahujeme do nového domčeku, ktorý stihol postaviť a zmýšľam,e sa nad bábom...

máme síce obaja dosť rokov, takže možno pred 10timi rokmi by to bolo inak....

mimochodom teraz spolu aj pracujeme a je to fajn...

lulu22

Jaja26, tak ja som si myslela, že mám exemplár :) ale vidím, že sa nájde aj druhý. Snáď to nie je ten istý :D

Jaja26

Podobne ako lulu, sme spolu každý deň, zavoláme si večer keď prídeme z roboty, že čo a ako, o koľkej a kde (u nás, u neho, vonku).
Môj tiež neesemeskuje, nemailuje ani nefacebookuje a poviem vám, že potom čo to čítam som rada, že to je takto!!! :D

slnečnicaa

V kontakte sme každý deň, on ma ráno budí do práce- vstáva skôr ako ja a večer zavolá ten, čo je skôr v posteli:-) cca raz za týžden milá smska,cez net nekomunikujeme. A ešte sa nestalo, žeby sme sa si neozvali

lulu22

Ja so svojím priateľom bývam každý deň(okrem dní, kedy on pracuje)resp. večer. cez deň pracujem, on si vybaví a porobí svoje veci a pak sme spolu :)
On neesemeskuje, nemailuje a nefesjbukuje-nie je zástanca takej komunikácie. Vždy sa dohodneme cez telefonat v ten deň, že čo a ako, kedy a pod. Ale on, keď pracuje (24hodín),tak komunikácia len keď je niečo výnimočné. Naživo je aj tak všetko krajšie a lepšie.. Inak dlho som si musela zvykať, že on nie je taký, že vypisuje smsky a pod,ale už mi to ani nechýba a som spokojná s tým aký je :)