Dieta pre urcity typ postavy?

Príspevok v téme: Dieta pre urcity typ postavy?
sarrrrah

Ahojky.Pocula som ze dieta a cviky sa urcuju podla typu postavy,je to tak? vedel by mi niekto poradit ako chudnut pri mojej postave? Priberam na brucho,stehna,zadok,ramena ale prsia nic (bohuzial ;o()Rada by som zacala v aprili aspon 3 mesacnu dietu do jula potrebujem dat dolu 10kg je to mozne? mam vysku 162cm a vahu 58.Pridal by sa niekto ku mne? Som totiz v UK a nemam tu take kamaratky Dakujem vam

janka

ahoj ludia pribrala som zo 60kg pri vyske 172cm na 73kg a to behom 4 mesiacov som na nervy poradte mi nieco nech to dam do leta dolu vsetko je mimale je to pakerenJAANKA 24

miriiik

ja si myslim baby,ze ziadna dieta hlavne prisna nemomaha,musite jest casto a v mensich porciach,vecer sa snazit nejest,myslim neskoro vecer.Zabera to naozaj,mam to vyskusane.Mala som 75 kil a mam 60.Drzim palce

floweeer

diaa, nechci chudnúť rýchlo, lebo to len tak ľahko nejde, a do leta by si mala dvojnásobok späť...čo myslíš za ako dlho si to nabrala?
treba fakt len veľa piť, cvičiť, menej sladkostí a viac ovocia , zeleniny, ked už tak napr trochu horkej čokolády a tak...verím že vieš aký je princíp, len horšie je ho zrealizovať...aj to poznám

a inak tiež som si hovorila že až neskôr lebo tam máme oslavu, potom zase tam a tak, a len som priberala a priberala...a preto vyzerám ako vyzerám,ale už tretí deň mi to celkom ide:-) nič drastické, ale stravujem sa lepšie...aj ked váha dolu nejde, ale viem že je to krátko...

angeles

babenky...ja papam normalne dam si aj neaky ten "hriech" ale snazim sa fakt vylucit pecivo a sladkosti...da sa to obmedzit...
a hlavne cvicenie, sportovanie...chodim bicyklovat a tiez chodim cvicit...pocas tyzdna si zajdem na bodystyling, stepy a este pilatesa vzdy po hodinku...uvidite ze aj ta nalada bude lepsia endorfíny su endorfíny...a hlavne nestresujte-aj ked viem ze niekedy je to tazke...

diaaa

VIE MI NIEKTO PORADIT AKO SCHUDNUT RýCHLO CHCELA BY SOM ZACAT LEBO CHCEM VELMI SCHUDNUT DO LETA DO DVOJDIELNYCH PLAVOK ALE NIAK SA MI NEDARI SCHUDNUT TAK MI PROSIM POMOZTE MAM 165CM A 65KG PROSIM POMOSTE MI A MOJE NAJTAZSIE PARTIE SU BRUSKO, BOKY ,TVAR , A ZADOK PROSIM POMOC.

katarinna

KeĎ sa človek rozhodne chudnúť ma začať hneď a nie od vtedy a od vtedy - oddiaľovať to lebo nikdy nezačne. VeĎ nemusíš obmedziť úplne stravu ale len niečo zmeň aby si si telo prispôsobila na chudnutie. A začni cvičiť, len tak pozvolna aby si si tiež zvykla na pravidelný pohyb. Držím palce.

sarrrrah

KAJKA ahojky tu som 6.aprila budem mat 21 rokov a to je jeden z dovodov preco chcem zacat az po lebo bude oslava a kopec alkoholu a sladkosti a moja pevna vola pojde do haja ;o) paneboze ja naozaj neviem ci na to mam ;o(