chodite sa este korculovat

dobra vila

Janka, ak ti mozem poradit, tak hlavne nieco na usi si zober! Pretoze aj ked vietor ustane, usi ti mozno odmrznu :-/. Takze nejaka celenka na usi abo cosi podobne ti bude vhod.
Ja sem tam vidim nejakych otuzilcov-korculiarov, ked neprsi, takze sama exot nebudes, mozno naopak inspirujes ostatnych... V zime sa da toho robit malo, mozno tak plavaren je fajn, ale korculovanie je aspon bezplatne!

jankaaaaaaaaa

super :) tak u nas je krasne pocasie, takze to asi vyuzijem este. len aby sa na mna nepozerali ako na debila :D ale aj keby.. tak noa co.. :D

dobra vila

No, ja sa uz nechodievam, ale isto si zajdem akonahle ustane prsanie a vetrisko... zima mi nevadi, na korcule sa obleciem, hlavne aby ten vietor nedul a mraz nebol :D.
Janka, tento rok som sa korculovala aj v januari :D. Neviem, ci sa pamatate, ale mali sme celkom teply januar, asi 15C... slo to v pohode, len hradza bola miestami zamrznuta, na jednu stranu u nas totiz nonstop dopada tien, takze ked som tam nahodou nabehla jednou korculou, rozkyvala som sa jedna radost :D. Ale planujem uz ist! Mesiac som nebola a uz citim ze kysnem a kvasim :D