Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chodite sa este korculovat

dobra vila

Janka, ak ti mozem poradit, tak hlavne nieco na usi si zober! Pretoze aj ked vietor ustane, usi ti mozno odmrznu :-/. Takze nejaka celenka na usi abo cosi podobne ti bude vhod.
Ja sem tam vidim nejakych otuzilcov-korculiarov, ked neprsi, takze sama exot nebudes, mozno naopak inspirujes ostatnych... V zime sa da toho robit malo, mozno tak plavaren je fajn, ale korculovanie je aspon bezplatne!

jankaaaaaaaaa

super :) tak u nas je krasne pocasie, takze to asi vyuzijem este. len aby sa na mna nepozerali ako na debila :D ale aj keby.. tak noa co.. :D

dobra vila

No, ja sa uz nechodievam, ale isto si zajdem akonahle ustane prsanie a vetrisko... zima mi nevadi, na korcule sa obleciem, hlavne aby ten vietor nedul a mraz nebol :D.
Janka, tento rok som sa korculovala aj v januari :D. Neviem, ci sa pamatate, ale mali sme celkom teply januar, asi 15C... slo to v pohode, len hradza bola miestami zamrznuta, na jednu stranu u nas totiz nonstop dopada tien, takze ked som tam nahodou nabehla jednou korculou, rozkyvala som sa jedna radost :D. Ale planujem uz ist! Mesiac som nebola a uz citim ze kysnem a kvasim :D