Chcem lásku, ktorú nikdy nestratím

Príspevok v téme: Chcem lásku, ktorú nikdy nestratím
alexandraL.

Veľmi túžim po láske. Ale takej hlbokej, úprimnej .
Veľa ľudí mi tvrdí, že mi je dobre samej . Lenže prečo oni tak nežijú ? Cez týžden som v škole, vtedy to až tak neriešim , ale niekedy sa cítim hrozne sama. Potrebujem vedla seba osobu ktorej by som sa mohla vyrozprávať, človeka s ktorým by sme sa naozaj ľúbili. Možno mám v hlave zafixované niečo, čo ani neexituje.....
Mám zopár kamarátov s ktorými sa dá pokecať , ale medzi nami je čisto kamarátsky vzťah. A tí druhí, sú zasa zadaní. Občas sa tak pýtam prečo to nemože byť inak. V čom som ja iná ako ich frajerky..
A vlastne KDE sa zoznámiť s niekým ? Internet -nie dakujem , už stačilo . Škola? -tam zoznamovanie v podstate nijako nefunguje. Dnes chalan babu už málokedy len tak osloví .
Niekedy sa mi zdá že nepatrím do tejto doby. Nevyznám sa v ľudoch . Chcú sex, ale nič viac, po dlhoročných vzťahoch zrazu prídu na to , že oni vlastne už další vzťah ani nechcú , lebo sa nechcú viazať . A tak zase ide len o sex.
Komplikované. No takto to často je !

Láska je niečo čo chcem, niečo, čo sa snažím pochopiť a niečo, čo proste potrebujem ...Ved bez nej , sa to nedá ..

piktogram

Laska ma mnoho podob. A nikdy nepride vtedy, ci tak, ako si ju zrovna zelame. Laska je vediet prijat. A vediet dat, bez toho, aby si cakala naspat. Bohuzial, vacsina ludi zavrhne lasku, pretoze ju pre svoje tuzby a ocakavania nedokaze rozpoznat. Chcem ju dostat od muza, no nevidim, ze mi ju chce dat dieta.. Chcem ju dostat od otca, no nevidim, ze mi ju dava mama.. Medziludske vztahy su zlozite, tazko sa v nich plava. No okamzite rozpozname, ked najdeme to, co sme hladali. Len musime byt dost zreli na to, vediet to prijat. Takato zrelost neprichadza lahko, vacsinou ma cenu sklamania a bolesti. No potom budes to, po com tuzis najviac. Naplnena a spokojna.

slavkad

Pises presne, ako jeden moj kamarat. Ma rovnaky problem, este aj to spojenie "nepatrim do tejto doby" pouziva. Asi by ste sa k sebe hodili.

vava111

ono to pride...ja som na svoju pravu lasku cakala a prisla az ked som mala 29,nic mi neuslo,nemozes hned najst toho praveho...

C2H5OH

tak vitaj vo svete muzov..
ti riesia nieco podobne, az na to, ze je velky problem vybrat si tu spravnu, co by isla po skutocnej laske a nie po niecom inom..

flowerss

koľko máš rokov? to si nenapísala...ak si na strednej, tak sa niečím takým naozaj netráp, pretože máš ešte dosť času pred sebou...hovorím to na základe vlastnej skúsenosti. Počas strednej nič a nikto, až na výške..paradoxom je, že môj priateľ je môj najlepší kamoš zo strednej...a celkovo je zlé naháňať sa za niečím, čo neovplyvníš. Len sa zbytočne trápiš a čas ti uteká.