Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo s čiernymi vlasmi

Anita333

ahoj tak ja si farbim na cierno uz par rokov a pred par dnami som si kupila odfarbovac, teraz mam take gastanove vlasy, je to strasne pekne vyzerám milsie a nevinne :D ale nejako mi chýba moja čierna :D takze ak ma to neprejde tak o tyzden si kupim znova ciernu farbu

jankaaaaaaaaa

kadernicka tak ci tak pouzije zosvetlovac ci odfarbovac. takze je to uplne jedno ci to skusis doma ci ti to spravi kadernicka. rozdiel je, ze kadernicka ma s tym skusenosti a vie ako dlho nechat farbu atd.
dolezite je si vybrat zosvetlujucu farbu o niekolko stupnov. na krabickach syoss je to napisane. su aj take, ktor ezosvetlia o 7-12odtienov

Annika1987

Ja som si cierne vlasy odfarbila odfarbovacom garnier, bol vtedy v takej modrej krabicke, kupila som si dve balenia a mala som vlasy opat hnede. Dolezite je, aby na krabicke bolo napisane, ze je to odfarbovac, a nie zosvetlovac. Ale tu ti budu baby radit hlavne to, aby si isla ku kadernicke. Ale co ja viem, islo to v pohode aj doma a to mam dlhe vlasy. A znicit ti ich moze aj kadernicka, ked to nevie. A u nej zaplatis ovela viac.

nototo

ahoj.mne cierne vlasy odfarbila kadernicka.ani neviem cim.je to uz asi 10rokov.ale super,boli trosku poskodene,ale hlavne ze som sa zbavila tej farby.zajdi za kadernickou ta ti poradi