Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo s čiernymi vlasmi

Anita333

presne toto riesim ja teraz :D farbim si asi 3 roky a v poslednom case chcem zmenu, dnes som sa bola informovat v salonoch da sa to tak ze ti budud robit melir a postupne to pojde na niekolkokrat...mne to robili raz a dopadlo to tak ze melirovanim mi tak znicili ze som musela ist na kratko, dnes mi dali aj ponuku ze stiahnut farbu a nafarbit ale kadernicka sa vraj do toho nechcme pustat lebo mam straasne dlhe a cierne a je to narocne a blabla bla..tak som to vzala do vlastnych ruk, kupila som si stahovaciu blond farbu, vznikla mi mahagonova hneda a teraz na to dam nejaku svelto hnedu a uvidim ako to dopadne :D

jankaaaaaaaaa

jedine silny zosvetlovac, napr. syoss. a potom nato cudo co vznikne odfarbenim ciernej farby, pouzit nejaku hnedu farbu.. ale treba pocitat s tym, ze z odfarbenych vlasov sa vsetky farby velmi rychlo vymyvaju, zle a nerovnomerne chytaju.. navyse nici to vlasy
alebo mozes vyskusat B4color remover, ale ten neviem ci pomoze, ked vlasy uz dlho farbis na cierno

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.