Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

gastritida

Príspevok v téme: gastritida
betka20

Ahojte mam problemy zo zaludkom.Bola som s tym pri lekarovi a on vypisal ze co mi moze byt bolo tam aj gystritida ked som si pozrela na nete priznaky zhodovali sa smojimi. Vzali mi krv a v utorok mam prist na vysledky.MOja mama mi povedala ze mi nic nezistia.Povedala to preto lebo si mysli ze vymyslam??? a este by som chcela vediet ako sa lieci

71gloria

žalúdočné, tráviace problémy, zápcha, hnačka- odvar z ľanových semien : 2-3 PL semien pomlieť alebo rozdrviť v mažiari. Zaliať pol litrom vody, nechať cez noc stáť. Ráno priviesť do varu , krátko povariť, potom scediť. Sliz piť po malých dávkach, najlepšie teplý. Pri kúre zvýšiť pitný režim- asi 2 litre denne.
Kvapky z echinacey liečia aj žalúdočné vredy, gastritídu

thesiamee

betka: skus to nechat na lekarov. maminky su odbornicky na mnohe veci, ale pokial nie su dktorky, moc by som ich "diagnozam" neverila...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.