je este v norme?

Príspevok v téme: je este v norme?
Brenda

mam priatela sme spolu vyse pol roka milujem ho lebo je to vazne dobry clovek ale je tu jedna´vec ktora sa mi nepaci a vazne neviem ci je to este normalne...zacina byt prehnane ziarlivy aspon podla mna...napriklad pridala som si jedneho kamarata na internete ktoreho dlho poznam aj osobne a moj priatel si to vsimol a zacal mi davat otazky typu "mas s nim nieco?" preco si si ho pridala?" a podobne a potom ked mu to vysvetlim tak sa mi ospravedlnuje a to nieje vsetko ked sa na mna daky chalan na ulici pozrie hned sa ma vypytuje ci ho poznam a tak...chcela som ist na diskoteku a uz zvazoval nas vztah ja viem ze to by som asi nemala ale ked snim ist na diskoteku je tazko pretoze to vzdy odklada na iny cas...´.ked som napr doma a idem von z kamoskou napisem mu to a hned mi vola ze ma lubi a podobne mi aj pise sms a to viac krat za sebou...vie moje heslo na "nemenovanu stranku" a aj ja viem jeho heslo ale on mi tam chodi a pozera si s kym si pisem a ja to nerobim lebo mu verim..no on mne asi nie.neviem co mam uz robit nechcem o neho prist lebo je dobry chalan a takych je na tomto svete dost malo..:(

jajka001_

janka zamilovat sa mozes hned a navzdy. skor to byva tak, ako ze sa postupne zalubis
brenda, ste mladi a robite chyby. ten tvoj ta velmi lubi a boji sa ze ta strati. ale prehana to. v prvom rade si zruste pristup na osobne konta - to nie je dobry napad. ze ziarli je v norme kym ti nerobi sceny, kym ta nespoveda. trochu ziarlivosti je ok ale vysvetli mu ze ti to prekaza, uisti ho, ze ti moze verit, lebo si s nim, lebo ho lubis, ale ked ta bude trapit, tak sa to moze zmenit

xy:)

dobrak? to je skor zelezna gula na nohe. kokos, take smirovanie.. a sukromie v prdeli, no uprimne, nechcela by som..

allie

jankaaaaa

preco nie je v norme niekoho po polrocnom vztahu milovat? laska od casu nezavisi

Brenda

podla toho co pises, nie je to v poriadku. Ste spolu iba chvilku, tak to vyuzi, porozpravaj sa s nim a stanov hranice, za ktore by uz nemal prechadzat. Nech si na taketo chovanie nezvykne. Moze byt akokolvek fantasticky v inych veciach, to ti nebude moc platne ak bude neznesitelny v tomto.