Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liecenie popaleninu trenim

Príspevok v téme: Liecenie popaleninu trenim
Neones

Dobry den, mam 13 rokov a vcera v skole som sa smykol o podlahu, kde sa mi spálili nohavice (šuštákové), popáleninu na kolene som si v škole nepozeral, pozrej som si ju doma, má asi 2cm priemer a postupne sa mi sfarbovala pokožka do hneda. Keď som sa vyspal, pokožka bola tak medzi hnedou a červenou a okolo bola červená farba. Nemal som žiadne pľuzgiere, podľa informácií z internetu som zistil že sa jedná o 1. stupeň popáleniny, zabudol som dodať že to bola to popálenina trením. Tak a teraz sa pýtam, ako to mám vyliečit, čo si mám nato dávať, či treba ísť k lekárovi, a či po vyliečený bude koža v normálnej farbe, alebo mi tam niečo zostane. Mierna ma to šípalo, teraz len keď vystriem nohu. Ďakujem za každú odpoveď!

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.