zaplatím -pre psychiatra -liek na libido

Príspevok v téme: zaplatím -pre psychiatra -liek na libido
TOUCH

Som liečená na psychiatrii už rok a pol.Ochorela som v r 2008 marec čo predhcádzala enormne ťažká fyzicky náročná práca,travala asi mesiac a pol každý den.Dostala som sa do velmi tažkého stavu.Libido nemám už 3 roky a 7 mesiacov,neviem sa milovat, vobec nemám sexuálnu potrebu nič a nikto ma nevzrušuje.Prvý rok som bola v stave akoby opitosti,k tomu to najlepšie prirovnat chut čuch som nemala rok, nevedela som hltat, necítila som si svoj žaludok ani vaginu, ochrnula mi šija,nevedela som chodit, velmi som musela dávat pozor aby som nespadla,udržat rovnováhu dávala som pozor aby som sa nepotkla musela som vedome dávat pozor,tažko sa mi hovorilo,riadok z novín som velmi tažko prečítala som musela velmi koncetrovat,nič čo som zjedla som necítila v žaludku pocit sýtosti uspokojenia z jedla vlas nte nemala som tri roky,len teraz 5 mesiacov jem normálne už si cítim svoj žaludok a mám pocit sýtosti.Iba vtedy som cítila že som niečo zjedla ked som sa doslova prepchala aj ot len troška som cítila že niečo mám v žaludku nie ako predtým.Som velmi pribrala nevime kolko len si tipujem že asi kolko.každý rok asi 7 kg.Musela som sa prepchávat aby som cítila jedlo v žaludku,lebo svoj žaludok som necítila nikto si to nevie predstavit tri roky akoby ste nič nezjedli.Keby som neochorela tak som dnes chudá.Nič spoločnéí nemám s ppp,ani bulimiou.Svaly akoby mi strnuli,a ešte rok som dýchala cez usta lebo hlavu som mala akoby plnu a nos zapchatýrok.Akoby som prestala pomaly vnimat okolie.Po roku sa stav akoby opitosti vytratil ale ostatné priznaky pretrvávali,čuch chut sa mi vrátila ale ešte dve roky na to som necítila svoj žaludok ani prijemný pocit z najedenia.Teraz 5 mesiacov že citim že som niečo zjedla.Akoby moj mozog nespolupracoval s mojim telom:Akoby sm citovo otupla.Necitim slast z dotyku.Mála som tri trapné pokusy o sex ale neviem sa vrušit nič necítim.Predtým som vždy bola extremne senzitívna,a mám velmi nízky prah bolesti.Ale teraz naposledy už druhý kárt pre menzesom v prvý den sa mi druhý krát po 3 rokoch a 7 mesiacoch vrátilo libido na jeden den.čomu sa velmi teším.

Dostávam lahké antidepresiva COAXIL a injekcie RISPERIDON.Injekcie mi velmi pomohli.Lekára som vyhladala až po roku a pol choroby som bola prespvedčená ,že mám boreliozu koli strnulej šiji.Cítim sa lepšie, ale psyhiatrička mi povedala že libido sa mi može vrátit po mesiaci ale nemusi ani po dalších 4 rokoch, čo ma šoklo.Aj počas choroby ked som bola velmi akoby spomalená a nevedela ovládat svoje telo len velmi tažko som bola velmi aktívna aj ked mi padlo ťažko,ale fyzicky som pracovala nadalej.Dr. mi povedala že toto nie je depresia ale horšie.Nikdy som netrpela žiadnou depresiou.Prvý rok bol velmi tažký až tak že som rozmýšlala že ako ukončit život,asi tak na 40 perc bol hodnotný.okrem toho som v prvý rok mala nosntop asi horučku horucu hlavu a akoby chripku trvalo rok,po roku sa všetko zmiernilo až na to že akoby som mala paralizu žaludka a vagini, ked som si po žaludku pobuchala nič som necitila len akoby kamene,akoby obrna.RIsperidon sa použiva pri leičbe shizofrenie ale ja som prespvedečená ja nou netrpím.Nikdy som žiadne halucinácie nemala,a všeko som vnimala len akoby sa mi všetko zhmliovalo a cez hmlu vnimala všetko sa dostávala do svojho vnutra.Nič čo som zjedla som necitila v žaludku tri roky preto som vela jedla aby som niečo citila akoby telo s mozgom nespolupracovalo.

1/možem dostávat injekcie do konca života? lebo sa bojim ak stopnem sa dostanem do povodneho stavu,aj sama si veim pichnut pre mna to nie je problem

2/čo mi je

3/žiadne psychotropné látky som neužila,len som sa velmi prepracovala a nemala času už večer najest,po práci len som spadla do postele,asi som vyštavila svoj mozog.Pri práci som vyvíjala velmi silný tlak na mozog, lebo do velmi strmého dlhéko kopca som niesla ťažké drevá na chrbte hore do kopcacez mesiac každý den.

donedávan som nič nemohla robit ale viem že to všetko zhodim , a nemusim nič preto robit, stači že jem ako predtým ked som bola zdravá už si cítim vnutornosti, oč som necitila 3 roky, akoby ste nič nezjedli a nemali pocit sýtosti.

ZAPLATIM ak mi niekto ponukne liek na vrátenie libida,po dobu roka slušnu kopu penazi som ochotná zaplatit,a ponuknem aj iné služby dohodou, ak sa vyliečim.

Som ochotná urobit čo kolvek aby som vyzdravela a bola ako predtým.do leta zhodim polovicu a do druhudo dalšieho leta druhu už citim všetko v žaludku-5 mes tri roky som necitila vobec nič.

Kto vie liek zaplatim velmi dobre.

TOUCH

dakujem za povzbudivé reakcie poradtemi, a Omega,dobre mi padlo do sebna budem investovat.
choroba ma položila na lopatky niekdy som nemyslela tkaým sposobpom možem ochoriet

0mega

neinvestuj do ludí .. investuj do seba a to sa ti vráti ... hladaj to co potrebujes ... kto hladá ten nájde ...

jo :)

janekMY33

Takze najdy si neaku kamosku a nech ty polozi na ruky malinke babetko a uvidis ako to v zene vsetko ozije lebo v podvedomi vie ze ked take chce mat tak musi aj sexovat