GYNEKOLOG

shade

no, nevies si predstavit, aku som mala tremu ja- v zivote som u gyn. nebola. lenze ty uz ano, vies, ako to prebieha, tak sa nemas coho bat. mna sa len pytala na choroby, urazy,lieky ktore uzivam atd a potom mi to normalne predpisala. neplatila som za nic ine, len za ten odber, to sa da zvladnut. a to, ze si budes platit antikoncepciu ti je dufam jasne-to neplati poistovna. a este-ak sa chces objednat, aj za to sa plati, okolo tych 100-200 sk, zalezi od doktora

doc

výkony zo zdravotnej indikácie za to sa neplatí
ANTIKONCEPCIA a s ňou súvisiace výkony nie sú zo zdravotnej indikácie a nie je hradená zo zdravotného poistenia hradia sa pacientkou v hotovosti u lekára

mirix

aj za odber?a od kial si?ja vazne zacinam vahat ci tam vobec pojdem lebo mam s toho dobry strach a neviem vazne co mi bude robit a racej ani nechcem vedet kolko budem platit

shade

to zalezi asi od doktorky. po novom sa uz za recept neplati nikde, tabletky si samozrejme zaplatit musis a ja som platila aj za odber myslim 190 sk

mirix

ahojte,ja si ties chcem ist dat predpisat tabletky,uz som u gynekologa bola len tak na prehliadke asi pred rokom a pol alebo viac a teraz chcem ist na tie tabetky.ale neviem ci sa mam objednat alebo co a chcem sa aj opytat ako sa za to plati.plati sa za objednavku,aj za recept?alebo ako to je?

brunuska

tak vidis kocka prezila si.som rada ze ti spravila kompletku-je to pre teba dobre! tak ti zelam prijemne "ficanie"
:-) takto sa pristupuje k sebe a k sexu-zodpovedne!!!

shade

jjj, mam to za sebou. ani som nehovorila, ci chcem kompletnu prehliadku. gynekologicka vyzerala brutus prisne, hned mi kazala, nech sa vyzleciem, potom som si tam lahla, chvilku to bolo neprijemne a to bolo vsetko. este mi urobila ultrazvuk a prehmat prsnikov. juj, taka som rada, ze to mam za sebou. predpisala mi logest, tak cakam, kedy dostanem kramy a uz aj ficim:))

brunuska

takze to uz mas za sebou??? a dala si si kompletnu prehliadku spravit??? hej je to normalne,ze ti da hned HAK,ale ja som s tym nesuhlasila-povedala som jej ze az po testoch,kedze som v minulosti mala s HAK problemi.

shade

no, nebolo to nic strasne, ALE. je normalne, ze mi predpisala HAK hned, bez vysledkov krvnych testov? myslela som, ze najskor sa bude cakat na vysledky, az potom mi da HAK.

brunuska

kedze uz pol roka zije sexualne a ides prvy krat na gyncu-bolo by dobre aby ti spravila kompletne vysetrenie-je to pre teba,takze pristupuj k sebe zodpovedne. prichystaj sa asi tak- ze sa umy aby si bola cista,vezmi si pre istotu nejake dlhe tricko. urcite ked tam uz budes tak si daj spravit kompletnu prehliadku.hej vezme ti krv na predpisanie HAK.a pri kompletnej prehliadke ta prezrie,vezme stery..nic hrozne.