Darček k 4.výročiu-problém

Príspevok v téme: Darček k 4.výročiu-problém
Ontário

Mám problém. Vždy som ho mal! Mám 21. S frajerkou mame výročie 4 roky spolu. Neviem, čím by som ju mohol obdarovať. Nič ma nenápada, nemám nápady, nič. Striebro nie, ma ho dosť. Nejaké romantické pobyty tiež nie. Ani večeru doma nie, neviem variť a nemáme priestory na to. Chcelo by to niečo hmotné asi, ale fakt neviem. Toto je najhoršie a nebaví ma nad tým premýšľať deň čo deň a aj tak na nič neprídem.

jankaaaaaaaaa

zenam sa paci, ked muz vie varit :D ale to ze muz nevie varit, berieme skor ako samozrejmost. ale ked uz muz vie varit tak sme z toho hotove :D

Ontário

Omega, čo je na tom, že neviem variť?

Mám v robote starších kolegov a ani jeden nevie variť...tým nevravím, že ani ja teda nemusím vedieť, len som to uviedol ako príklad. Čo je na tom zvláštne?

jankaaaaaaaaa

allebo nejaky obraz na stenu. alebo zozen niekoho kto ju nakresli podla fotky na velky papier a daj jej to zaramovat

0mega

ale ak trvas na tom, aby to bolo hmotne..

tak skus fotoramik, s tym nic nepokazis.. alebo ine technicke "dievcenske" gadgety..

ak nie technicke veci, tak ... penaznu poukazku a nech si nakupi sama :)

ono to znacne zalezi aj od financneho limitu, ale predpokladam ze auto sa jej kupovat nechystas, cize na taketo vyrocia bezny clovek kupi naozaj beznu vec.. :)

0mega

tak ak ma vsetko a nie romanticky pobyt, tak skus arenalinovy pobyt :D alebo lyzovacku ..

"neviem variť"

a s tymto pristupom ti drzi vztah uz 4 roky ?

Heatherka

och, tak potom tu nehladaj radu ak my o nej nic nevieme. skus nausnice ak nechces prsten. alebo potom eroticke pradlo popripadne nieco erotickeho charakteru ine.

Ontário

Kvet v črepníku nie, kvetov majú v izbe na parapete až až a iné voľné miesto nemajú, lebo majú malý byt a tým pádom aj v izbe malo miesta a na každom mieste nejaký 'bordel'. Kozmetiku si kupuje sama cez Oriflame, takže mliečka, mastičky, šminky a ostatných veci ma dostatok. Čiapku ma, rukavičky svoje ma, knihu číta len happy potter, ale vsetky diely ma prečítane aj 2 krát, kabelku ma teraz novú, huňate ponožky sú tak darček na Vianoce, nie na 4. výročie. Takže som bezradný. Striebro ma, retiazku na krku nosí, na ruke 2 náramky, viem, že by chcela prsteň, ale to ja nechcem.