Darček k 4.výročiu-problém

Príspevok v téme: Darček k 4.výročiu-problém
Ontário

Mám problém. Vždy som ho mal! Mám 21. S frajerkou mame výročie 4 roky spolu. Neviem, čím by som ju mohol obdarovať. Nič ma nenápada, nemám nápady, nič. Striebro nie, ma ho dosť. Nejaké romantické pobyty tiež nie. Ani večeru doma nie, neviem variť a nemáme priestory na to. Chcelo by to niečo hmotné asi, ale fakt neviem. Toto je najhoršie a nebaví ma nad tým premýšľať deň čo deň a aj tak na nič neprídem.

Heatherka

kvet v crepniku, kozmeticky balicek, sminky, laky na nechty, telove mlieka, spodne pradlo, kabelka, teraz ide zima tak mozno sal, ciapka, rukavice ako suprava, kniha, nieco do izby napriklad teraz mali v lidli take roztomile lampicky, v ktorych horela sviecka :) alebo kup jej bastenne hodiny, ak ma pronlemy s krcnou chrbticou tak ortopedicky vankus .. vies my ju nepozname a nevieme co ma rada alebo potrebuje. skus si sadnut a pisat na papier, co ma rada, co potrebuje, co ju tesi a prides nato. staci sa porozhliadat po izbe. my si kupujeme prakticke darceky a veci do bytu, ale k tomu nejaky parfum nezaskodi. myslim, ze zeny maju radi skor prakticke veci, teda aspon ja :D ako su kabelky atd. mna potesia aj take hunate ponozky hrube na nosenie doma :)