Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Venusine gulicky

Katka 23

Priatel mi chce kupit venusine gulicky, uvazovala som na tymi s vybratorom, kedze vybrator sme uz pouzivali.Da sa s nimi zabavit aj inak ako pri zenskom chodeni, behani a tancovani???Myslim oblasti tykajuce milovania.

optimista

suhlasim s janekMY33 - vibrator by bol vhodnejsi darcek ... myslim si, ze by mal byt sucastou kazdeho fungujuceho vztahu - je to vyborne spestrenie a ked su dvaja odluceni, tak sa partnerke zide :)

optimista

pekny darcek ... v prvom rade ich poriadne umy!!! potom si ich jednoducho vloz tak hlboko ako ti to bude prijemne ... a potom najlepsie ist na zumbu :) ... pokial ich budes pravidelne nosit a cielene stlacat, tak Ti zosilnie svalstvo a ked ho potom partnerovi "postlacas" ... hmmm. ak su kovove, mozno ich bude pocut ... inak este som nepocul, ze by niektoru priviedli k orgazmu, ale kazdopadne moze Ta to pekne vzrusit a pripravit na partnera :)

poldecak

no ty musis byt nadrzany chuj ked tu furt zakladas taketo temy. co cakas ze ti tu kazdy rozpise podrobnosti a ty si ho pekne vyhonis???

janekMY33

Neviem ci venusine gulicky su tie prave pre mlade dievca aby sa urobilo skor vibrator ale gulicky nezahadzuj tie sa ty casom zidu

janekMY33

Ale ved tie nemusis pouzivat to by maly pouzivat starsie zeny a nie take mladunke najdy si priatela urobis lepsie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.