co si o tom myslite ?

Príspevok v téme: co si o tom myslite ?
modroočko

mam 19ppriatel je o 10r,starsi..mame sa radi ale niekedy necitim jeho lasku tak ako casto mi hovori ze ma lubi . Asi nikdy nepochopi hlbku mojich citov k nemu .. avsak on je uz od prirody chladnejsi, je neurotik a ja som skor citliva (romanticka) pripravil ma o panenstvo .mam ho rada ale prisla som na to ze jeho chladnost na mna vplyva , kontorlujem sa aby ,nerozdavam mu uz tolko dotyko kolko by si zasluzil. On skor prituli nez objime a sex je jedna z veci ked mu tie dotyky mozem venovat. v poslednom case -je skor nas vztah zalozený na fyzicne , obaja to vieme chceme to zmenit len stale je to bludny kruh, on pracuje a ja mam skolu . Premyslam co ked nie som pre neho dobra ved 10rocny rozdiel je dost, co ked chce mat po svojom boku zenu a ja som len žabka ,

modroočko

neurotik ktory potrebuje opateru a niekoho, potrebuje svedka svojho svojho života .. a ja ho lubim viac ako on mna . ako to mam zistit ze ma lubi hovori mi stale lubim ta ,milujem ta svedcia o tom skutky lasky ? ake..

Maoam

pozri, spoznala si svoj protiklad, urcite ste sa prave preto pritahovali, u nas to bolo vtedy tiez tak

ale to bolo skor o tej pritazlivosti, bolo to napinave byt s niekym kto je TAK INY ako clovek sam....

iste sme si nieco dali, ja jemu-on mne

a tak je to aj u vas!

ale teraz viem, ze vztah s TAKYM typom muza je pre mna peklo, citove a psychicke peklo, takze eeeee, uz nikdy viac

modroočko

asi ano , nedozrel a aj tak kcitim ze sa to skonci ale preco ked som tak verila... je to jedno !! uz vsetko asi uz romanticko cítiaci muzi neexistuju ,,, chcem sa zobudit z tej rozpravky

Maoam

neviem, ja som vtedy potrebovala spoznat viac seba samu a v tom vztahu som vela o sebe samej pochopila, hoci cez krute a bolestive skusenosti a udery, ale inak to asi neslo, proste som nechcela a nechcela, nevedela pochopit tak sa to stupnovalo, pritvrdzovalo a az potom ked to uz bolo take zufale, som zacala chapat

odvtedy si viem ovela lepsie urcit hranice, viem lepsie odhadnut ludi a najmä muzov, urcite som sa vela naucila

neber to tak, ze je zle, ze si s nim bola vo vztahu, to je blbost, malo to tak byt, spoznala si iste zaujimaveho a inteligentneho cloveka, nebol to ziadny looser...

ostatne musis vediet ty sama, co ako chces a co urobis a ci vobec

mozno este nedozrel cas

angela85

green poison a preco to vlastne neodporucas, ja mam priatela o 9 rokov starsieho a mame skvely vztah, vobec nevnimame ten rozdiel ani nikto okolo nas

modroočko

ano asi potrebuje inu a stale ine aj mal... moja chyba je v tom ze som citliva mam svoje romanticke idealy ktore sa mu pacia ...vraj mam velky citovy zaber,, a preco si nechcem priznat ze mas pravdu ? ja to dobre viem ze sa asi k sebe nehodime ,,,lebo ja potrebujem niekoho vnimavejsieho ,ale co ked uz nikoho takeho nestretnem .Ja som si nechala čistotu pre jedneho a aj ked som chodila s inymi davala som na to pozor a on mi to zobral ,, cize som k nemu viac citovo naviazana ..a stale ak by som ho uvidela by mi to pripominal , ja som si to chcela nechat pre manzela ale aj tak uz je vsetko jedno . a ano asi ho lubim viac ako on mna kde robim chybu ze sa muzom zunujem ? asi som velmi asertivna a tolerantna , to je moja najvacsia chyba.ale zasa svoj nazor si poviem taktiez mam aj temperament.

Maoam

ja som mala starsich partnerov od seba, tu nejde ani tak o vek, tu ide ovela viac o to aky je to clovek, ako sa k sebe hodite alebo nehodite, proste je to velky rozdiel mat pri sebe citliveho a vnimaveho cloveka a hoci aj starsieho a mat pri sebe cloveka chladneho ale superinteligentneho, taky potrebuje k sebe iny typ zeny, nie citlivu romanticku dusu, ON bude mat z nej vela ale ONA bude skor ci neskor trpiet a trapit sa

modroočko

ano on si to neuvedomuje ked zraní ,minule som mu musela povedat ze je kruty ,,, lebo bol necitlivy akokeby v sebe mal kamen ! okrem toho ja vyzeram k nemu mlado ...ak som namalovana vtedy je to ok vyzeram skutocne na 19 inak ee a on zasa vyzera na svoj vek starsie

angela85

green poison a preco to vlastne neodporucas, ja mam priatela o 9 rokov starsieho a mame skvely vztah, vobec nevnimame ten rozdiel ani nikto okolo nas