co si o tom myslite ?

Príspevok v téme: co si o tom myslite ?
modroočko

mam 19ppriatel je o 10r,starsi..mame sa radi ale niekedy necitim jeho lasku tak ako casto mi hovori ze ma lubi . Asi nikdy nepochopi hlbku mojich citov k nemu .. avsak on je uz od prirody chladnejsi, je neurotik a ja som skor citliva (romanticka) pripravil ma o panenstvo .mam ho rada ale prisla som na to ze jeho chladnost na mna vplyva , kontorlujem sa aby ,nerozdavam mu uz tolko dotyko kolko by si zasluzil. On skor prituli nez objime a sex je jedna z veci ked mu tie dotyky mozem venovat. v poslednom case -je skor nas vztah zalozený na fyzicne , obaja to vieme chceme to zmenit len stale je to bludny kruh, on pracuje a ja mam skolu . Premyslam co ked nie som pre neho dobra ved 10rocny rozdiel je dost, co ked chce mat po svojom boku zenu a ja som len žabka ,

Maoam

potvrdim to co pises, je to tak, su chladnejsi a vedia velmi zranit, oni to ale tak nevedia precitit ani pochopit, ked ta to potom bude boliet, skor ti este pridaju komentare typu ze si precitlivela, hysterka a podobne, ja by som si druhykrat takeho uz nikdy viac nevybrala ale to je moja vlastna skusenost

vsak uvidis neskor

modroočko

vraj som ju v nom prebudila...ucim ho znovu citit tak to povedal . Viem ze mu na mne zalezi ale moji ex boli ku mne viac citovejsi ..ako sa hovorí tí co su intelektuali su citovo chladný ludia , mozno na tom je pravda ! som o tom presvedcena .. ano asi stradam ,,,, mam strach ze sa zamilujem do niekeho kto bude ku mne viac citopvejsí na druhej strane sa bojim ak takeho stretnem nebude mi davat to co mi dava on , ..

Maoam

a davaj si pozor na to kradnutie rokov, energie, casu a citov, starsi muzi toto vedia velmi dobre

ja som v minulosti tiez takto stratila par rokov, energie, vela zo mna odislo a dnes mi tie roky chybaju, su akoby ukradnute, akoby som o ne nasilim prisla, je to strasny pocit

Maoam

a ty si dufala, ze v nom tu lasku prebudis

klasika

neprebudis

nie je to tvoja chyba, ale trpiet budes ty, on sa ma pri tebe dobre, ma mladu babu, sex, si romanticka, citliva - jemu je ako v bavlnke, ale TY STRADAS

Maoam

obavam sa, ze u neho pojde skor o ten sex ako o nejaku extra lasku k tebe

ked sa citis smutna, nestastna, sklucena, dokonca sa kontrolujes - vsetko alarm!

jajka001_

ved ma uz svoje roky...ma len 29. to ze je citovo chladny a neprejavuje lasku, to nie je o veku. neciti to tak, aby ti tu lasku prejavoval. sex, to je nieco ine. obavam sa ze ty ho lubis ovela ovela viac ako on teba.

modroočko

ano ma nieco za sebou....nie je to len o erotike, vyhovujeme si aj po intelektualnej stranke. Je vzdelany, taktny prosto gentleman , vie ako ma zaposobit na zenu ... ved ma uz svoje roky a co to uz v zivote prezil, niekedy sa citim pri nom velmi neskusena , Ale byt s rovesnikom by som uz nechcela...je to pr emna prilis take infantilne ...ale zda sa mi ze pri starsom akokeby som prichadzala o svoju mladost. Som smutna a tak velmi ,lubim ho a on si nebude nikdy toho vedomy ...mozno ma on nelubi len nechce byt sam ,.

Green_Poison

Práve pre toto JA neodporúčam aby baby mali v tvojom veku o 10 rokov starších "priatelov". Lebo oni sú iní než v tvojom veku. Možno už niečo má za sebou to neviem nenapísala si ale predpokladám, že áno. Proste takýto vzťah založený na sexe nemá budúcnosť. Ale neuznávam takéto vzťahy. Prečo som ešte nikdy nečítal o vzťahu, že baba je od chalana staršia o 10 rokov? Lebo nič také neexistuje. Baby chcú proste doslova starých a zabezpečených než aby chodili s rovesníkmi.