Otazka

Príspevok v téme: Otazka
soulburn

Dnes rano som sa zobudil na to ze mam zrychleny tep cez 100 asi. tak som sa siel prejst a preslo to ale ostal akysi pocit strachu az tirazka ktory odide ked sa nesustredim na to co bolo rano. cely den v pohode a teraz zase podobny pocit. (ako ked ideste na nejaku skusku a bojite sa ) tep je teraz okolo 78 mierne zrychleny.... planoval som ist spat ale ked som si lahol a zacal mysielt na to co sa deje ze neviem tak sa nedalo zaspat a vratil sa ten pocit strachu... nemate s tym niekto skusenosti?

xy:)

ak sa to to stane opakovane, tak ist k lekarovi, z krvi zisti, ze ti mozno chyba nejaky mineral, napriklad kalium. a dobre je si dat magnezium.

majcca

Ahoj soulburn,
neboj sa takyto stav som uz mala aj ja, moze to byt napr. z pretazenia organizmu. Skus vela sportovat, kup si nejake vitaminy na posilnenie nervoveho systemu - niekedy staci len B-komplex, alebo magnezium. Nemysliet na to a zamestnavat sa inou cinnostou, neboj sa nie je to koniec sveta, vsetko sa da prekonat.

Ak by to trvalo prilis dlho, skus navstivit doktora, aby ti nieco predpisal na ukludnenie, vobec to nie je hanba, hlavne je aby sa clovek citil opat dobre a v pohode.

soulburn

skratene... Busenie srdca po prebudeni a strach z toho co sa deje (clovek sa cely klepe az ma studene ruky, podobny pocit ako pri skuskach)

Maros75

Jj.......mne zabera stilnox.Ten si drbnem,zacnem vidiet dvojmo a potom uz nad nicim nepremyslam ani keby som sa snazil :)