Svrbenie v zadku

Príspevok v téme: Svrbenie v zadku
ferdo93

Dobry den. Uz tyzden ma dost neprijemne svrbi v zadku. Nejde o ziadny exem na pokozke. To miesto je cele opuchnute a ked sa privela skrabem tak to az boli. Vecer nemozem spavat. Natieram si to kazdych 2 hodiny indulonou a vecer rybaciou mastou. Denne si davam pod zadok horuci vak s vou a naparujem to, ale nezabera... Co to moze byt? Mam ist s tym ku lekarke? Dakujem.

tpch

Nechapem, ako si prisiel na urologa, ved tie cervy ti vyliezaju zo zadku a nie z vtaka. Chod k vseobecnemu lekarovi.

ferdo93

annniee bohuzial mas pravdu. Predchvilou, ked ma to velmi svrbelo, isiel som na velku a v stolici boli biele cervy... Co teraz? :(
Mam ist k mojej lekarke? alebo k urologovi? cital som, ze na to pomaha vermox, a da sa kupit aj bez predpisu. Zajtra rano hned pobezim do lekarne to kupit. Mam zajst aj k lekarovy?
Ako prebieha liecba? kedy to vyjde zo mna von?? a co mam urobit este dnes aby som mohol pokojne spat? Dakujem.
PS: Preco sa cudujete ze si to natieram indulonou? myslel som ze je to "vlk".

ferdo93

annniee bohuzial mas pravdu. Predchvilou, ked ma to velmi svrbelo, isiel som na velku a v stolici boli biele cervy... Co teraz? :(
Mam ist k mojej lekarke? alebo k urologovi? cital som, ze na to pomaha vermox, a da sa kupit aj bez predpisu. Zajtra rano hned pobezim do lekarne to kupit. Mam zajst aj k lekarovy?
Ako prebieha liecba? kedy to vyjde zo mna von?? a co mam urobit este dnes aby som mohol pokojne spat? Dakujem.
PS: Preco sa cudujete ze si to natieram indulonou? myslel som ze je to "vlk".