Tatry-relax,ubytovanie-tipy

Príspevok v téme: Tatry-relax,ubytovanie-tipy
Felix89

Ahojte.
Ešte som nebol nikdy v našich Tatrách. Rozmýšľal som nad nejakým pobytom, ubytovaním, relaxom v Tatrách s mojou priateľkou. Tak na 2-3 noci, hotel, privát, wellness, to je jedno- nevyznám sa. Proste byť tam spolu, oddychovať, relaxovať, spoznať Tatry.

Máte nejaké tipy, miesta, kde ste boli vy? Za každú radu budem vďačný.

jankaaaaaaaaa

tak na dva dni do hotela sa velmi balit netreba si myslim, ved ked clovek ide len na jednodnovu turistiku tak sa musi teda riadne nabalit a s takym batohom sa tam da vyslapat v pohode

jankaaaaaaaaa

odporucam sliezky dom. vysliapat si az hore peso, ale nie po asfaltke, ale po turistickej trase cez les. uplne super pocit ked vyslapete hore a uvidis ten hotel. a vyhlad je odtial neskutocny. myslim ze tam maju aj dobre ceny na ubytko

bibi123

Ono sa treba dohodnut s priatelkou, ci idete do Tatier za turistikou alebo oddychom..podla toho si vyberajte pobyt...my sme chodili do okolia Tatranskej Lomnice, je tam vela hotelov, ale slaba obcianska vybavenost, ked si vecer-okolo polnoci hladny, tak tam nie je ziaden supermarket non-stop, ani mc donald:O))), este aj pumpy su cez noc zavrete, alebo nemaju skoro nic v ponuke...:O)))
inac teraz je vela zlavovych portalov, kde sa daju kupit cele balicky aj s jedlom, romantickou vecerou, sucastou su aj masaze,...

jajka001_

v starom smokovci je vela ubytovacich zariadeni od privatov po drahe hotely a mas to blizko aj do tatranskej lomnice, aj na strbske pleso, aj na popradske, su tam restiky aj normalne potraviny