Transplantácia vlasov

Príspevok v téme: Transplantácia vlasov
lovedays

tak na úvod, koľko stojí taká transplantácia vlasov? mám záujem, hoc nemám nejako extra riedke vlasy, ale chcela by som si tým opticky znížiť čelo, ktoré mám až nápadito vysoké. Dá sa niečo také spraviť? úplne na vrchu čela, kde už začínajú moje vlasy, by sa preniesli vlasové transplantáty a vznikli by tam nové vlasy, tým by som opticky zakryla vysoké čelo?

martin222

Dakujem za feedback freatfun a suhlasim s tebou vo vsetkom. To odhodlavanie bolo aj u mna dlhsie, ale som rad, ze som sa na to dal. Teraz uz musim iba cakat, kym sa vsetko zahoji a vlasy porastu :) Inak pristup, o ktorom pises aj ty, bol naozaj vynikajuci a najlepsie je, ze samotnym zakrokom neskoncil. Pani doktorka so mnou totiz aj po zakroku pravidelne komunikuje a zaujima sa, ako sa transplantovana oblast hoji. To je presne ta pridana hodnota, ktoru clovek nedostane vsade. V porovnani s inymi klinikami vychadzali podla skusenosti mojich znamych v tomto najlepsie Kosice a teraz mozem len potvrdit, ze mali pravdu. Tie moje fotky su nateraz este trochu hrozostrasne, ale akonahle sa oblast zahoji, skusim pridat dalsie, ak to pomoze pre tych, ktori sa na zakrok este iba odhodlavaju :)

freatfun

Martin, vyzera to super. Presiel som si tymto istym. Najskor som vahal a teraz som rad, ze som sa na to dal. Toto je zakrok, ktory sa da bez problemov zvladnut a dokaze cloveku v zivote zmenit fakt mnoho. Pani doktorka je velka odbornicka, to bez debaty, je super, ze clovek sa hned od zaciatku na klinike stretne s milym a najma takym ludskym pristupom, ktory podla mna dost pomoze k takemu nejakemu upokojeniu, pre zakrokom alebo ako by som to napisal :)

martin222

Ahojte, tak, mam to za sebou. Vcera bol den D a v Kosiciach u doktorky Nestorovej som absolvoval zakrok. Musim potvrdit to, co ste mi mnohi z vas pisali - naozaj sa nebolo coho bat. Pokial neodpadnete po dvoch injekciach do zadku, uz naozaj nepocitite behom zakroku ziadnu bolest. Navyse, pani asistentka ich picha naozaj bezbolestne :) Nakoniec mi bolo transplantovaych 1000 stepov, prevazne do oblasti kutov, ale aj prednej linie. Cely zakrok trval cca od 10tej do 16tej, aj s hodinovou pauzou na obed a pozakrokovymi instrukciami, ako sa o vlasy dalej starat. Prikladam aj fotky, aby ste si vedeli porovnat moj stav pred a po.
Co sa tyka personalu, tomu sa chcem venovat v samostatnom odseku. Milsi, ustretovejsi a ludskejsi pristup som totiz doteraz v ziadnom zdravotnickom zariadeni nezazil, a to vratane sukromnych zariadeni. Pani doktorka Nestorova aj so svojou asistentkou Deniskou boli cely cas mile, zartovali a vidno, ze su su zohraty tim a praca ich bavi. Navyse su maximalne profesionalky a tym, ze maju prax, im praca isla naozaj od ruky. Odporucam vsetkymi desiatimi!
Chcel by som sa podakovat, ze ste mi Kosice odporucali, bola to naozaj spravna volba. Zakrok som nevnimal ani ako vycerpavajuci, normalne som si pri nom oddychol. Teraz uz musim iba pockat, kym sa drobne ranky zahoja a zacnu rast nove vlasy. Urcite zdokumentujem vyvoj, kedze viem, ze pred transplantaciou mnohi hladaju prave skusenosti tych, ktori uz zakrok podstupili. Ak by ste mali akekolvek otazky k priebehu zakroku, rad zodpoviem.

martin222

Evi dakujem za povzbudenie. Verim, ze s Kosicami naozaj spokojny budem, rovnako ako tvoj priatel. Uz mam medzicasom absolvovane vsetky vysetrenia a je to uz len par dni, tak to snad nejako vydrzim :) Urcite dam vediet vysledok a prilozim snad aj nejaku foto pred/po , ak nebude prilis hrozostrasna :)

Ewula

Ahoj Martin, dlhšie som tu nebola, ale ako tak čítam, rozhodol si sa správne :) S Košicami a doktorkou Nestorovou budeš určite spokojný. Ak správne počítam, zákrok máš presne o týždeň, tak daj potom vedieť, ako si dopadol.

martin222

Ahoj zelko, dakujem za tip. Presne ako pises - isiel som pri rozhodovani cestou zbierania referencii na kliniku a konkretneho lekara. V sucasnosti som uz rozhodnuty pre Kosice a doktorku Nestorovu, ktore mi vysli z referencii najlepsie. Medzicasom som u nich absolvoval aj konzultaciu a zatial mozem iba odporucat. Teraz este cakam na vysledok predoperacneho vysetrenia u obvodaka a potom 20. 8. ma caka samotny zakrok. Tak verim, ze vsetko dopadne dobre :)
Ty si tiez absolvoval zakrok, ak sa smiem spytat?

zelko

Tu je celkom podrobne rozobrata tato tema aj s cenami a videom. Ale urcite si pred zakrokom poriadne prever kliniku a referencie doktora, aby si vedel, ze si v rukach profesionalov.
www.nanogen.sk

martin222

Vlado hovoris mi uplne z duse. Pre mna osobne bolo dokonca podstatnejsie dostat referencie na celkovy pristup doktorky a kliniky, ako aj na celu komunikaciu z ich strany, nez referencie trebars na cenu zakroku a podobne. Zatial mi v tomto pripade Kosice a doktorka Nestorova vychadzaju ako dobra volba, snad im to vydrzi :) Dakujem ti za povzbudivy komentar, urcite dam vediet, ako som dopadol!

martin222

Linda je to presne tak, ako hovoris. Kazdy podla mna najskor dufa, ze v jeho pripade tie vodicky mozno budu fungovat a po transplantacii siaha az ako po poslednej moznosti :)
Inak nakoniec ma zakrok caka az 20. 8., kvoli dovolenke som termin musel posunut. Aj v tomto kvitujem pristup doktorky Nestorovej, ze s tym nebol ziadny problem. Celkovo doterajsiu komunikaciu s nou a aj s klinikou hodnotim velmi pozitivne. Uz len vyckat na ten pocit nadsenia a radosti, ako hovoris. A dakujem pekne!

martin222

Tibor asi takyto postup bude rovnaky u viacerych z nas? Smiem sa spytat, kolko si uz po zakroku a kde ti ho robili? Ja som sa po dlhom vahani nakoniec rozhodol pre Kosice a doktorku Nestorovu, kvoli dobrym referenciam. Si s odstupom casu so zakrokom spokojny?