Ako si vybrať správny kočiar?

Príspevok v téme: Ako si vybrať správny kočiar?
Silvia87

Zdravím.Tak ako čas letí už aj mne sa pomali blíži termín pôrodu. Začínam sa pozerať po nejakom vhodnom kočiku, aby som po pôrode nemala stresy, že ktorý, tak si chcem vybrať a po narodení ho ísť kúpiť.Kedže som prvorodička, chcem sa poradiť, či máte nejaké typy, ktoré kočíky(značka,kombinácie,atď.) by ste odporúčili a ktoré naopak nie. Ďakujem :)

LETICIA

nedalo mi obrazok tento www.miminkovo.sk k tomu naklikavacka sportova cast a autoedacka, vanicka bola perfektna super staci dat do goolu bexa

jankaaaaaaaaa

zeny, chrbtica a klby dieta su strasne namahane a deformovane pri vozeni v tej autosedacke. aj ked je kocik tazky alebo nemoderny, radsej kupujte tie velke, priestranne a pevne, s rovnou plochou na ktorej bude dieta lezat. az ked si bude dieta vediet samo normalne sadnut, tak vymente kocik za ten v ktorom moze sediet, ale tiez musi byt priestranny a pevny, inac sa telo dietata deformuje

Silvia87

Tak moje nakupovanie výbavičky v plnom prúde prebieha i keď všetko mám vybraté okrem toho kočíka.:).. Pre mňa osobne bolo aj je horšie vybrať kočík ako meno.
Samozrejme, že sa chodím po predajňach aj s manželom. Predsa, on pozerá možnože viac niekedy na tú kvalitu a ja naopak si ako prvé všimnem dizajn. Myslím, že nie som jediná.
-odkaz odstránený- .. nejaký takýto máme vyhliadnutý. Čo myslíte?

zuzi74

Concord Fusion, trojkombinacia a rychlo sa posklada. V aute mozes male babo prepravovat aj vo vanicke.

Tiez som proti vozeniu dietata vo vajickovej casti...mala by byt len na prepravu.