Kam tento rok na dovolenku?

priserka

mari: Neboj ja sa nejdem vyvalovat na plaz. Idem s cestovkou Bubo a oni organizuju zajazdy kde cestujes okolo ostrova. Co sa tyka tej chudoby, tak uz som zobrala zopar veciciek pre deticky. Minuly rok som bola v Afrike tak uz viem ako to tam asi bude. Dakujem za radu. Budem si davat pozor v premavke. :))))))))))))

mari

priserka; Kuba je OK. Len nemas problem ist do takej chudobnej krajiny? Vyvalovat sa na plazi v nejakom luxusnom hoteli a na ulici vidiet deti, ktore na miesto do skoly sulaju 12 hodin denne havanske cigary? Tak tam zober aspon kufor plny samponov, sprchovych gelov a mydla. Urobis im velku radost.
Ozaj davaj si pozor na tu sialenu premavku. Brata mojej kamaratky, ktory tam uz par rokov byval zrazilo auto, jeho pribuzni doteraz nevedia, ci to bola mafia alebo statna bezpecnost.

mari

No vidic Silvias a to je Bibione -severne Taliansko. A to je to, co si sama videla a potom si pomysli, ze co este asi bude, to co si nevidela. V Bibione som bola v 1993 a 1994. Chorvatsko mi je ovela sympatickejsie, mam tam jednoducho lepsi pocit.
Jeden moj znamy bol tento rok v Bulharsku, mali plnu penziu, s hotelom a morom bol velmi spokojny, ale tvrdil, ze to "zradlo" bolo nechutne. Ake mate s tym skusenosti?

Dee

ja som bola minuly rok na chalkidiki v Sarti, oooo to bolo uzasne, krasna plaz a cudzi jazyk ani nemusite ovladat, lebo mali skoro vsade slovenskych, ceskych a madarskych zamestnancov, alebo sa greci naucili po slovensky.Odporucam

brumhilda

Osobne povazujem za hlupost, ked je doma 30 a viac stupnov lozit niekam, kde je 35 a viac, na dovolenku do tepla treba chodit tak vo februari. V lete sa parit da aj vo vlastnom panelaku:)

samko r.

Zlaté piesky-Zlatni pjasaci? Bol som tam v rokoch 89 a 90. More pekné, išli sme tam autom, ale už nikdy viac cestnou dopravou. Strašne dlhá cesta. A cez Rumusko?- Riziko života. Radšej to Chorvátsko. Ozaj a treba vyskúšať o koľko je chorvátske more slanšie.Oveľa. A nekradne sa tam a keď aj, tak iba bohužiaľ iba Slováci.

lenoccka

monika111111 nas to caka ked sa vratime domov, s tym rozdielom ze my na celom dome nie len v niektorych castiach :(((

lenoccka

ja idem do chorvatska cez satur, uz to mame od februara zaplatene, vychytali sme este aj 13% zlavu na zajazd a strasne sa tesim, idem v juni cize este nebude taky upek ale uz bude teplucko :)))