uhana zadaneho chlapa?

Príspevok v téme: uhana zadaneho chlapa?
lilecek

Ahojte,

potrebujem poradit pretoze naozaj neviem ci je to len moja paranoja alebo mi ide po mojom partnerovi jedna hm...slecna.

S priatelom sme spolu 5 rokov, byvame spolu. Ide o to ze sa mu v poslednej dobe dost casto zacala ozyvat jeho byvala spoluziacka zo zakladnej (do kt. bol mimochodom vtedy zalubeny). Vypisuje mu do prace na skype, vypisuje mu aj na facebooku (ked mali stretavku pisala mu citujem: zlatko dufam ze prides). Navyse ho minule zavolala na kavu v sobotu!...a dobre vie ze je zadany. Niekedy ho vola cez tyzden na obed. Priatel je s nou v kontakte aj pretoze robi v podobnej brandzi a tak mu vie vzdy vybavit zlavy a pod. S priatelom sa o tom normalne bavime, vacsinou to obratime na srandu a ja si ho doberam :) Ale v skutocnosti mi to neuveritelne vadi a tej fuchtle by som vysklbala vlasy.... myslim ze po nom ide, pretoze dobre vyzera, povahovo je super, a navyse este aj dobre zaraba...a akoby to nestacilo rozisla sa teraz s jej dlhorocnym priatelom.... naozaj neviem ako sa jej zbavit a naozaj nechcem priatelovi nic zakazovat nakolko mu verim...ale to viete zenske vedia byt pekne mrchy ked nieco chcu....

Myslite ze som naozaj paranoicka alebo to nie je v poriadku? Dakujem za nazory :)

Nicoll

kklimka a ked sa nezlakne a nehodi spatecku tak co?bude ju chodit mlatit dokedy dusu nevypluje?...trochu zufale riesenie

kklimka

vybav si to s nou, teda isla by som za nou, vlasy by som jej trochu vytrhala, co tu vsetci vypisuju,ze nestratit glanc uroven, najlepsie je tvarit sa ako dama a priatel mi zatial bude s nou zahybat...Dokelu rucne a strucne, baba sa zlakne a hodi spatecku

čerešňa

lilecek keď máte taký dokonalý vzťah a Tvoj priateľ nemá žiadnu chybu, prečo ste len partneri a nie maželia ? Hm ? Skús si položiť túto otázku a prestaň ospravedlňovať priateľa, že on za nič nemôže, že to len tá mrcha ho uháňa.

Hapyna

lilecek, ja som mala docinenia tiez s takou "super osobou" ktora chcela uhnat mojho priatela. A to sme boli zasnubeni. On je futbalista a ona bola "fanynka". Na kazdom zapase sedela, najprv som o tom nevedela, lebo som nechodila na kazdy zapas. Az raz sme odchadzali, ona nevedela, ze som tam a prisla za nim, ze ci este nejde do baru s partiou. Ked ma uvidela tam bolo na nej vidiet, ze je total prekvapena... Neskor sa snazila priatelovi smskovat, to ma uz dozralo lebo bola doterna. Tak som to priatelovi vysvetlila, ze si to nezelam a ze ma to obtazuje. On ju moc neriesil, ale kedze videl, ze to vadi mne tak ju odstrihol. Proste ziadne sms, do baru s partiou chodil len so mnou a neskor jej to doslo. Ale trvalo to chvilku. Ale sem tam ju este "sledujem" ked ju vidim na futbale, ci zase nevyystrkuje rozky :)) Aj ty si to cim skor vyries moja, nedaj jej sancu... Priatel je tvoj, jej bol kedysi davno, tak nech si nemyli dojmy. Drzim ti palce.

lilecek

piktogram, dakujem. takto som nad tym rozmyslala mas pravdu...
dnes ma inak ta chudera meniny ale priatel jej ani nepisal takze ju ani nespominam ani neriesim pokial mi neda k tomu ona nejaky podnet :)

piktogram

lilicek: Poviem ti iba svoj nazor, zariadit sa musis sama podla seba. Pisali ti uz, ze poriadok s dotycnou musi narobit tvoj priatel. Ak to neurobi, tak mu jej zaujem imponuje (co nie je dobre.. a uz rozhodne nie pre vasu buducnost). Ty uz sa podla toho len zariad...vo vela veciach mame s Maoam podobne nazory, takze sa viacmenej priklanam k nim, preto sa tu nebudem dlhsie rozpisovat.

Ale.. tu vec s vecerou si dobre rozmysli, ide o dvojsecnu zbran. Tuto taktiku by som zvolila iba vtedy, keby som si bola stopercent ista, ze mojmu priatelovi jej zaujem neimponuje, ale vadi. Moze sa totiz stat, ze to vase "hrkutanie" a "vase krasne zazitky" bude chciet aj ona. A to ju vyburcuje k tomu, este viac sa tvojmu priatelovi podstrkovat (daj si pozor. je sama, chce vztah za kazdu cenu.. bohuzial, asi s tvojim partnerom). Niektorym zenam nedochadza (povacsinou tym v hlave menej obdarenym), ze cudzi zivot sa zit neda. Prajem pevne nervy a nech to dopadne najlepsie ako moze hlavne pre teba :)

lilecek

bibi nad tym som rozmyslala...ze ju niekam zavolame...nech ide s nami a dam jej najavo dost jasne kam patri a kde je jej miesto :) ale priatel vie ze ju neznasam takze by mu bolo jasne o co mi ide :D

miserals...mam to trocha zlozitejsie nemozem mu zakazat nech s nou prerusi konktakt, kedze robi v podobnej brandzi a niekedy proste od nej nieco potrebuje, a navyse ju poznaju aj jeho rodicia kt. si myslia ze je :dobre dievca: (asi budem grcat :D )

inak mame taky vztah ze vzdy si vsetko povieme po lopate nic netajime pred sebou a on dobre vie moj nazor na nu a na tuto temu..co som mu povedala asi vzdy ked ju spomenul :(

baby velmi pekne dakujem za podporu ani neviete ako ste mi pomohli aspon viem ze nie som sama :)

bibi123

lilecek-ja by som to spravila rafinovanejsie, pozvala ju na veceru, dobre uvarila, vyfintila sa a stale sa pocas navstevy pusinkovala s drahym, rozpravala prihody, co sme vsetko uz zazili, prezili, ako sa milujeme.. hned by jej trklo, ze na mna nema a nepodari sa jej rozbit nas vztah a bude sa hned pratat, lebo to nebude mat chut pocuvat:O)))))