svrab

Príspevok v téme: svrab
thepretorian

Zdravim - chytil som svrab - velmi pravdepodobne som si sadol po dajakom ciganovy v mhd (lebo inac si to nevim vysvetlit, kedze niesom nijaky humusak)... ide o to ze kozna mi predpisala infectoscab 5 % krem .... raz sa natriet a malo by to zakozku svrabovu zabit ... ale chcem urobit viac - aby som od toho mal naisto pokoj - dakde na nete som cital taku radu ze kupel v chlore - a pokial viem SAVO obsahuje chlor - cize, mate s tym niekto skusenosti - pripadne kolko toho si mam naliat do vane aby ma to nezabilo - lebo v prvom rade je to cistiaci prostriedok a nie liek .... dik za kazdu radu - Vas svrabom nakazeny kamarat - neprajem nikomu

sweetdream

Tiez som mala Infectoscab, kupala som sa v hypermangane (na dezinfekciu), mala som nejaky puder proti svrbeniu a kedze svrab je roztoc a ja mam na to alergiu, tak som mala este vela kadejakych tabletiek. To, ze musis vsetko dezinfikovat, prat a zehlit asi vies...

sweetdream

Tiez som mala Infectoscab, kupala som sa v hypermangane (na dezinfekciu), mala som nejaky puder proti svrbeniu a kedze svrab je roztoc a ja mam na to alergiu, tak som mala este vela kadejakych tabletiek. To, ze musis vsetko dezinfikovat, prat a zehlit asi vies...