chcem začať menš. cyklus iný den

Príspevok v téme: chcem začať menš. cyklus iný den
Sunshine_0

Ahojte, mám leták k tabletkám aj tomu ako tak chápem, ale chcem počuť aj váš názor. Môj cyklus sa začína v nedeľu. V sobotu doužívam poslednú tabletku a potom mám 7 dní pauzu tak cyklus sa mi začína v nedelu. A v stredu alebo vo štvrtok dostenem menzes. Chcela by som to ale presunúť na nedelu príp. v pondelok. Ale neviem ako mám začať tie tablety užívať. Dnes je utorok tak už mám 3 dni pauzu, tak asi zajtra alebo vo štvrtok dostanem...dakujem za rady

Sunshine_0

janka: tak nato som pripravená...ked som začínala brať tabletky asi po 4 mesiacoch vysadenia tak som krvácala normálne 5 alebo 7 dní a potom som špinila 7 dni takže nič moc :D

Sunshine_0

jankaaa: dobre teda dakujem za rady :) takže začnem vo štvrtok a uvidím nabudúci mesiac čo sa stane :D že kedy mi to začne v ktorý den ale dúfam že v nedelu alebo pondelok

Sunshine_0

no baby, nechcem ostať tehotná :D preto sa pýtam, či už môžem tento štvrtok začať brať tabletky (asi o 3 dni skôr cca) aby som budúci mesiac dostala v nedelu alebo v pondelok

jankaaaaaaaaa

tak je to na tebe ako to sspravis. ak predlzis uzivanie, tak si budes musiet pozicat tych par tabliet z ineho blistra, a ten si nechas na podobne situacie, alebo ked budes potrebovat nahradnu tabletku.
ale to vssetko len za predpokladu ze beries hak, v ktorej su vsetky tbl rovnake

jankaaaaaaaaa

maruska: keby si si precitala letak, vedela by si ze to urobit mozes
ide o to co som tu spominala, ze sa moze menzes predlzit