Joj tie kramy

Príspevok v téme: Joj tie kramy
aduša

Mám 12 a kramy som dostala asi pred polrokom :/ chcela by som sa spitat ci
1.mozem pouzivat tampony ked osm panna?
2.bojim sa potom povedat mamine ze chcem tampony nosit
3.moja ani jedna kamoska ich nenosi :/ tak ja preto nechcem
raz som si ho tam dala a bolo to super (som slohla segre mini OB) ale po hodine som si ho vybrala lebo som sa bala....ze daco sa stane Prave mam kramy a mam vlosku vzdy dade inde prejde krv,,,,,Tampony by som chcela nosit kvoli tomu ze by som sa chcela citit pohodlnejsie :)
Ps! moje dve segri nosia tampony a ja a mama vlosky...moja segra sa ma pitala ci som dostala kramy a ja ze uz hej a ona ze co pouzivas ja ze vlosky a ona ze nechces tampony a ja ze newm urcite si pomyslela ze zas nebudem vediet ako si to tam dat ale uz to viem!

truba

aduša>
1. mozes. Vyberaj si najmensiu velkost, pravidelne vymienaj a rob to cistymi rukami
2. tak to povedz segre, mama na to casom pride sama :)
3. tak chces alebo nechces? :) ak je to tebe pohodlnejsie ako vlozky, tak mozes kaslat na to co pouzivaju kamosky.. kazdemu vyhovuje nieco ine, je to na tebe... ja osobne som vlozky nekupovala uz asi 9 rokov..

MIrKAAA2222

mozes pouzivat tampony aj ked si panna :o) neboj, neposkodi ti to nic! tampony pouzivam (OB) asi od zaciatku (jasneze prvych pár krat som sa aj ja bala ale uz by som ich nevymenila) vlozky neznasam... s maminou sa otom porozpravaj ak chces ale myslim ze sestry vedia velmi dobre preco pouzivaju tampony a nie vlozky :o)) nic sa neboj, ak sa vo vlozke citis zle, neprijemne kludne pouzivaj tampony. Za to ze ich nepouzivaju tvoje kamaratky neznamenas o nic viac ani menej. Myslim ze kazdy si najde to ,,svoje´´