sójové párky

Príspevok v téme: sójové párky
lístie

Ahojte,
aké máte s nimi skúsenosti? sú zdravšie ako tie klasické? nikde v obchode som totiž nenašla párky s normálnym obsahom mäsa a tak ma odrádza to zloženie. Skúsila som sójové párky, ale zdajú sa mi také gumenné, akoby boli umelé, chutiť mi chutili, ale tiež ma odrádza ten ich výzor..neboli najlacnejšie, tak neviem či som len kúpila zlú značku, alebo sú všetky také..

xdanielax

kup si spisske parky - ako jedine garantuju podiel masa 70% tusim. co neni sice vela, ale je to asi najviac z parkov.

sojove som skusala aj ja, dalo sa to zjest ..ale u tychto sojovych produktov ma zaraza skutocnost, ze vzdy tam napisu napr. "KORENIE" a nic viac.. alebo "dochucovadla", a nic nespecifikuju. Podla mna je to plne nejakych sajrajtov, len aby to chutilo nejako. Nechapem, naco, ked je niekto vege tak potrebuje parok. Chapete to? :-))
Ale soju (tu strukovinu) mam velmi rada, obcas aj sojove "maso" .

tiez parky nemusim ale raz za rok, preco nie :-)

lístie

ja som počítala s tým, že budú mať inú štruktúru a chuť. Mne tie párky celkom chutia, len ma zarazilo to, že vyzerajú ako guma, akoby boli umelé..preto neviem, či je to v poriadku a či sa nemám radšej vrátiť k dlhému obdobiu bez párkov. Nejedávam ich často, ale sem tam na ne chuť dostanem a tie klasické s tým zložením jesť nechcem...

lilek

ja ich neznasam, nechutia mi mala som tusim alfa bio...ci ako nie som si teraz ista:) ale nelubim ani ine...bohuzial v dnesnej dobe mas pravdu treba kontrolovat podiel masa...co je pri dnesnych vyrobkoch na zaplakanie...ale my slovaci si povieme hlavne ze su lacne :)) niekedy ked sledujem co vsetko si ludia hadzu do tych kosickov na zaplakanie...