Krátke a rovné mihalnice -Mascara

Príspevok v téme: Krátke a rovné mihalnice -Mascara
jajka19

Mám strašne krátke a rovné mihalnice a najväčši problém je nájsť si vhodnú špirálu...používam aj klieštiky,ale už je najvyšší čas s nimi prestať,lebo na nich vidno,že sú polámané...mala som tiež trvalú na mihalnice,bola skvelá...vydržala mi mesiac a mihalnice boli krásne ako z reklamy:) Taktiež som mala aj umelé trsy,tie boli strašne krásne, no nepraktické...preto sa obraciam na vás ,kočky...možno sa tu medzi vami nájde nejaká s podobným "problémom" a helfne mi nejakou šupa špirálou...momentálne používam Lorealku ...Volume Million Lashes, Extra Black...

maruska123

tak ja tiez nemam najdlhsie mihlanice a daju sa namalovat pekne..ale ved v poriadku, beriem to co si napisala

ale mala by si pouzivat skor take mokre maskary si myslim, tie su skor na dlzku...aj ked na zaciatku byvaju az moc mokre, ale po takom tyzdni je to idealne

jajka19

maruska123 no ak mám pekné dlhé mihalnice,rozhone áno...no pri mojich je fakt zázrak ich namaľovať krásne...pretože čo sa týka ich kvality,tak sú strašne hrubé ,rovnako ako vlasy a obočko:)

ana955

Ja mám také isté mihalnice ako ty a sedia mi špirály od Pupy - Diva's Lashes a Ultraflex. Potom od Max Factor Masterpiece Max a 2000 Calorie. Ale klieštiky používam vždy.

jajka19

maruska123 no ak mám pekné dlhé mihalnice,rozhone áno...no pri mojich je fakt zázrak ich namaľovať krásne...pretože čo sa týka ich kvality,tak sú strašne hrubé ,rovnako ako vlasy a obočko:)

maruska123

ja mam rada astor air max a potom maybelline tu zltu, alebo aj max factor su dobre

ale pekne riasy sa daju vytvorit aj s inymi, proste sa s tym musis pohrat, davat viac vrstiev a tak