anti-krce-tmave chlpky

jankaaaaaaaaa

ja som vysadila. hak uz brat nikdy nemienim! je to riadne svinstvo. tie rizika mi zato teda vobec nestoja. ked som brala hak som si nic nepripustala. ale ked som ju vysadila, hned som videla zmenu a poriadnu, samozrejme k lepsiemu. cely cas pocas uzivania hak som bola riadne nafuknuta (kvoli zadrziavaniu vody som pribrala 3-4kila) ked som zjedla jeden krajec chleba, citila som sa akokeby som zjedla dva velke obedy .. atd.

anntenka

hm.. kvoli cca 4 mesiacom zmeny chlpkov do seba trepat silne hormony ako vravite.. neviem. potom vam lekar zmenil na aky druh?

sumsumienka

Ja som brala Chloe, sice len asi 4 mesiace, no chlpky mi vyraznejsie pomalsie rastli a boli svetlejsie.
Ale zase pri menstruacii som mala krute bolesti... A bolo mi z nej priserne zle.

jankaaaaaaaaa

na nadmerne a tmave ochlpenie je diane 35 a jej napodobeniny (chloe, minerva, vreya), ale tato hak ma najvyssi obsah hormonov, je urcena na nadmerne ochlpenie a silne akne. nesmie sa vsak uzivat viac ako 12mesiacov. ochlpenie sa moze jemne zmiernit po 6-8mesiacoch, ale nemusi vobec. po vysadeni sa zase vrati do povodneho stavu.ostatne hak na ochlpenie vplyv nemaju
na bolestivu menstruaciu je vhodna yadine, alebo jej napodobeniny (maitalon), navyse tato hak nezadrziava vodu v tele, teda sa z nej nepribera.