Manželstvo bolo mojím snom teraz je peklom...

Príspevok v téme: Manželstvo bolo mojím snom teraz je peklom...
lenja1

Prosím vas o rady a povzbudivé slová. Som 14.rokov vydata a mam dvoch synov a jednu dcerku. Myslela som si ze moje manzelstvo je plne lasky aj ked v nom boli aj hadky a nezhody brala som to ze je to normalne. Az do obdobia ked sa zacal moj muz odo mna odtahovat prestal sa rozpravat isiel neskoro spat tajne si telefonoval a zacal vsetko tajit.Vyslo najavo ze ma priatelku s ktorou si rozumie a tajne sa s nou stretava. Nebol v tom sex. Bola jeho snom,to o nej pisal.. Pocitujem to ako zradu kedze na ceste bolo tretie chcene dieta. Uz je tomu rok ,kontakty s nou vraj prerusil respektive ona ale on sa nezmenil. Stale je chladny odmeraný. Ked sa ho chcem dotknut tak sa odtahuje.Strasne ma to niči chcem byt stastna a tesit sa zo zivota aj bez neho ale ako to urobit ked spolu byvame lezime vedla seba a mne tak strasne chybaju objatia a mile slová.Som uz zrela na psychiatriu,ale nechcem sa uplne zničit. Lubim ho a urobila by som cokolvek. Odmieta sa o tom rozpravat a uz som sa tolko ponižila ze je mi z toho zle. Tvrdi ze dospel zije zivot niekoho ineho a nie je stastný. Tak velmi si zelam aby sme boli stastní,ale on tvrdi ze si mam robit co chcem kedy chcem s kym chcem ale bez neho. Posledny rok sme nemali milovanie ale iba sex teraz uz ani to a o sex uz ani ja nemam zaujem. Ale tak velmi po nom tuzim a on nič. Na otazku preco je taky povie ja som vzdy taky a ved nerobim nic.Sedi pri telke a spí...Rozviest sa nechce ved su deti hypoteka,atd...Ale ako s nim mam zit tak iba formalne ked mam v sebe tolko citov??

lenja1

mas pravdu vsetko chce cas a ja sa urcite nechcem vrhat do nejakeho vztahu ale budem rada ak stretnem nejakeho priatela s ktorym si budem mat co povedat a ktory bude rad travit so mnou cas.

Mariola

lenja1 ,
píšeš , že ak by si stretla niekoho , kto by opätoval tvoje city , odídeš od muža ...Neunáhli sa prosím , nevrhaj sa bezhlavo hneď do ďaľšieho vzťahu . Buď opatrná , už kvôli deťom . Nemyslím , aby si zostala sama , len sa neunáhli , aby si sa znovu nesklamala ...

lenja1

Dusky,
dobre ze si napisal mesto Trnava. Ja som o tolko kilometrov daleko ...Prešovsky kraj okres Sabinov...Sadnem do auta a pridem keby to bolo o trosicku blizsie. V duchu som s tebou. Preco sa dve srdcia ktore sa lubili zrazu tak vzdialili??Som na facebooku a tu je moj email amajtner@centrum.sk,kludne napis budem rada. U mna situacia nezmenena, minule boli u nas kamarati manzelia a nic nerozpravali len o sexe a aka som sexi ako dobre vyzeram ale najlepsie bolo ked ma zacal masirovat ten kamarat -a bolo to super. Ten dotyk mi uz tak chybal. Stale rypal do manzela nech ide ku mne blizsie nech ma objime a tak ale on ani mysliet. Citila som sa ako chudera. Iba formalne reči a nic citove ..A potom do vecera som na pokeci a debatujem s typkami ktorym ide asi iba o jedno..Tak zatial sa maj.

lenja1

Mariola dakujem,
si silna ked to zvladas a je pekne ze ste spolu. My sice spolu sme ale nefunguje to tak ako by dvaja ludia mali fungovat. Chce uplnu nezavislost volne chvile len on a nikto z nas ale ani doma nie je duchom s nami. Mame spolocne zaujmy ale to ho nezaujima ja mam sediet doma aby si on mohol uzivat s priatelkami. Mas pravdu nesmiem plakat a trapit sa. Ale ked som vzdy bola az prilis uprimna a nikdy som sa na nic nehrala. Viem ze sa musim zmenit...Ale rozmyslam ze ak by som stretla niekoho kto by opatoval moje city tak nevaham a od neho odidem. Uz mam toho plne zuby.

Mariola

lenja1 ,
padli tu dosť tvrdé slová od niektorých ...Robíš chybu , že sa vnucuješ , to ti napíšem aj ja ...ale ver mi , že ťa chápem . Stalo sa ti niečo , čo si nie si ochotná pripustiť , a to , že ten človek , s ktorým si doteraz relatívne šťastne žila ťa nechce ... Ja prežívam to isté , preto viem , aké je to ťažké . Radia ti tu , aby si sa na neho vykašľala , asi aj budeš musieť ... No nie je to ľahké , po tom , čo ste spolu prežili . Stále si to nechceš priznať , že je koniec , stále dúfaš ...
Ja som pred pol rokom odpustila mužovi neveru , striedali sa obdobia , keď nám bolo vzhľadom na okolnosti fajn , s takými , keď nebolo . Ja som veľmi tolerantná , neušla som , chcela som , aby sme si veci vydiskutovali, neunáhlili sa s rozvodom . Ale ja som bola tá , čo zachraňovala . Niekedy mi povedal - "ty si ma tu chcela" (keď som mu vytkla , že ho nič nezaujíma ) . Až som sa raz napálila ,a vykričala mu , nech si teda ide , nech vypadne , keď je mu s nami tak zle . A vtedy sa niečo zmenilo , odvtedy argument - ty si ma tu chcela nepoužil ...A zostal ...
Tiež som začala behať , stretávam sa s kamarátkami .
Stále sme s mužom spolu , teraz mám pocit , že fungujeme celkom fajn , no stále som v strehu , pripravená na možnosť , že budem sama . Určite platí , že čas ukáže , vylieči . Zmieriš sa s tým , že to , čo bolo už nie je .... Je to ťažké , ale dá sa ... Aj mne pomáha , keď sa môžem s niekym porozprávať ...
Myslím , že by si nemala pred ním plakať , ak je to len trochu možné . To ťa robí ešte bezbrannejšou , a on to zneužíva . Snaž sa byť samostatná , robiť veci , pre ktoré ťa bude obdivovať . Len ma napadá , či ti vlastne stojí za tú námahu ...
Si na materskej dovolenke ? Tu môžu byť problém financie ..

Dusky

A veru chcel by som vedieť niečo viac. Čo ak to osud tak zariadil, no nehodím to hned za hlavu. Určite sa rád aj stretnem.
Ako to spravíme? Hodiť sem mobil by bolo asi najjednoduchšie, ale neosobné. A možno by to nevadilo. Vieš sa uvoľniť v niektorý deň? Napríklad v stredu idem na cesty. Takže STREDA o 17.00 na Radlinského ulici v parku vedľa hlavnej Hospodárskej v Trnave?
Ak Ti toto vyhovuje potvrď, ak nie, tak to skúsime s tým mobilom alebo mailom.

Boli sme dnes na rodinnej návšteve u brata a pocit z toho je "ako dvaja úplne cudzí ľudia". Každý sa s niekým bavil, takže to nebolo pre ostatných také nápadné, ale spoločný menovateľ boli iba tie deti. No počas tohto víkendu sme spolu hodili asi tak 5 viet medzi sebou. A z toho tri boli také nutné, vpodstate organizačné. No proste strašné.

Veľmi sa teším na odpoveď.
Ahoj Dušky.

lenja1

Ahoj Dusky,
tak dobre sa cita co si napisal..Ja som za.Ideme?Ak by si chcel vediet o mne nieco viac,daj vediet.A este, si zlaty.

lenja1

Zaujimave nazory a niektore aj dost ostre. Nemam kam odist a on odist nechce. Viem ze si musim viac verit. Uz som chcela ist na vikend ku kamaratke ale sme ochoreli a nechcem aby sa malej nieco stalo a som aasi aj zbabela. Chcem ist von volam trom kamaratkam a ani jedna nemoze. Ja netuzim byt sama. Potrebujem sa s ludmi rozpravat. Tiez nemam rada sebalutost ale ano lutujem sa a je mi z toho zle!! Vravim si vzchop sa!!Objednal lyzovacku pre celu rodinu ale doma mi to da vyzrať....A nech...