Problem so sefkou

Príspevok v téme: Problem so sefkou
Laurina22

Ahoj vsetkym.Ja ani neviem ako zacat,nakolko aj tu vzdy radim vsetkym,aby neboli v strese,krci a hlavne boli v klude.

Mam problem so sefkou.Uz asi mesiac.Berie mi pracu,vsetko co urobim je podla nej ZLE.Do vsetkeho sa mi miesa a len ona vie vsetko urobit najlepsie.

V poslednej dobe ma vsak vytaca do nepricetnosti.Uz som zacala selektovat jej chovanie a rozhodne si nenecham skakat po hlave,tak ako sa chova ona ku mne chovam sa ja k nej.A tu je problem.Dnes mi povedala ze enznasa moje reakcie.Pritom si o sebe nemyslim,ze neviem komunikovat,ba naopak.

Mam vela priatelov,rozumiem si sludmi.

Dnes ma urazilo,ked ma napodobnovala v zasadacke kolegovi,hovoila,ze nevie strpiet moje chovanie,som povysenecka mlada pipka zasrana.Doslova.

Ako to mam riesit?

Pritom dnes som sa s nou zhovarala a bolo vsetko OK,comu som sa potesila.

drevo

ja sa snazim vzdy ked mam s niekym problem si to s tym clovekom co najskor na rovinu predebatovat. nema vyznam za chrbtom, to nic neriesi.

Maoam

tak priemerne :-)

vidis, ze to zabera, to je fajn, tak som nad nou rozmyslala, ked o sebe vyprava vsetky tie intimne veci a osobne veci, nie je to ten najhorsi typ sefa (vsetko vie o druhych, ale o sebe nic nevyzradi), skor nema par veci vo svojom zivote tak celkom pod kontrolou, ale myslim, ze si mohla dopadnut aj ovela horsie a vyfasovat ovela horsiu sefku

Laurina22

Maoam ano.Ale tak teraz je to celkom fajn,snazim sa tak chovat ako ste mi radili a zatial to funguje.

Uvidime dalej.

A ty sa mas ako?