Problem so sefkou

Príspevok v téme: Problem so sefkou
Laurina22

Ahoj vsetkym.Ja ani neviem ako zacat,nakolko aj tu vzdy radim vsetkym,aby neboli v strese,krci a hlavne boli v klude.

Mam problem so sefkou.Uz asi mesiac.Berie mi pracu,vsetko co urobim je podla nej ZLE.Do vsetkeho sa mi miesa a len ona vie vsetko urobit najlepsie.

V poslednej dobe ma vsak vytaca do nepricetnosti.Uz som zacala selektovat jej chovanie a rozhodne si nenecham skakat po hlave,tak ako sa chova ona ku mne chovam sa ja k nej.A tu je problem.Dnes mi povedala ze enznasa moje reakcie.Pritom si o sebe nemyslim,ze neviem komunikovat,ba naopak.

Mam vela priatelov,rozumiem si sludmi.

Dnes ma urazilo,ked ma napodobnovala v zasadacke kolegovi,hovoila,ze nevie strpiet moje chovanie,som povysenecka mlada pipka zasrana.Doslova.

Ako to mam riesit?

Pritom dnes som sa s nou zhovarala a bolo vsetko OK,comu som sa potesila.

Laurina22

Hillary a kde ja nahadzujem lieky úredane za mesiac?To ma na starosti Nakup ZS nie ja.

Och aspon keby si adekvatne reagovala a netrepala hluposti.

A posledna vec,mas pravdu,nie ja ked budem mat 40 rokov nechcem prekladat papiere zo strany na stranu.Problem?Pokial je to tvoj zivotny ciel paci sa,proti gustu...Ale ja sa vidim niekde inde a myslim si,ze na tom nie je nic zle.

Nemam problem s nikym v praci a za hlupu hus ma tam povazuju akurat take zenske,ako si ty,nakolko vidia len povrch a nie vnutro.

Poprosim troska kontroly z tvojej strany.

Od vsetkych som kritiku prijala ale ta kritika bola aj inteligentne podana.

Laurina22

Hillary az teraz som si precitala tvoje komentare.

Vyjadrim sa najprv k medicine.Uz som tu par krat pisala a reagovala na moje neprijatie,a predstav si,sama viem ze chyba bola vo mne.Dostali sa lepsi,sikovnejsi a hlavne mudrejsi.

Co sa tyka mojej sefky a okolia,ja nie som nadradena bytost a nikdy som nebola.Vychadzam si relativne s kazdyma a vobec si o sebe nemyslim ze som krasna a dokonala.Skus citat pozornejsie.

Ide mi o jej spravanie a o jej somranie za mojim chrbtom.Ja nemozem za jej osobne zlyhania,ja nemozem za to ze ju manzel a deti odmietaju,ze vo svojom veku zaraba menej ako jej priatelky,ze nie je spokojna zo sebou atd.A nemusi si to vylievat na mne.To je cely problem.

Lenze mam pocit,ze TY si jedna z takych ako ona.

A nemam rada falos takze prave preto ani nemam vela priateliek,to mas pravdu.

hillary

a co ked ma problem s excelom ? ruku na srdce je tu nejaka dama nad 45 co vali excel ako by ho vlastne ona naprogramovala ? no tabulky robit to je to najmenej to robia luza na najnizsich prieckach, ide asi dat do nich taku myslienku, co firmu posunie vpred to je praca riadiaceho zamestnanca , tebe ked daju nahadzovat predane lieky za mesiac... tak nahadzuj laurina a samozrejme sa tvar ako by si na vesmirnom projekte pracovala

hillary

kks, musela som si tie tvoje komenty precitat este raz, lepsie ako THC, az teraz som si vsimla ze ta nezobrali na medicinu, tragedia, ale to isto rodinkarstvo a uplatky zapricinili, alebo este ma napada tvoja sefka :D, Laurina cele zle, nelutujem len ju ale cele tvoje okolie, ale ako na pobavenie moze byt, dakujem

hillary

fuha asi by som mala radsej drzat tu hubu teraz ja, lebo moj nazor je uplne inde ako vas :D tak Laurina22 ty si krasna, inteligentna, pracu odovzdavas na cas, vies jednat s ludmi, nie si zakerna a nemas potrebu inym zneprijemnovat zivot, samozrejme ako jedna z mala si nezabudla podotknut :D, a ako vacsina zien nebudes dokonca zivota prekladat kopku z jednej strany stola na druhu :D, sa cudujem ze v tvojom veku uz nemas tu VS skoncenu, si nesla hned zo strednej ? Ty taka ambiciozna zena :D ale super ze si predsedkyna rocnika ci coho to, ja by som sefkou takemuto dokonalemu stvoreniu byt nemohla (by som sa bala aby som nieco z jej bozej dokonalosti nahodou nepokazila ), co skromnost moze rozdavat, super laurina , tak nech ti ten karierny rast vychadza (o com nemam najmensich pochyb- ironia), ale uprimne si myslim ze v kolektive si absolutny outsider a tvoje vseznalosti su za tvojim chrbtom velmi stavnato okomentovane, mala som jednu taku koleginu, ta bola najkrajsia , najmudrejsia a prva veta pri zoznameni bola ja nemusim pracovat o mna je financne postarane moj muz je poziarnik ... samozrejme ty komunikovat vies ty by si takuto hlupost nikdy nepovedala, vsak v praci si nikdy nezakliala , uprimne poznam asi troch takychto ludi a zavidim im svoj pohlad na seba, svoju sebareflexiu a vysledok ze sme najvacsiiiii z najvacsiiiiich, kazdopadne to ako si sa vyprofilovala neviem ci sa to aj da aby bol niekto taky dokonaly, no byt tou sefkou u mna letis okamzite, lebo dokonale, premudrele osoby, si nemyslim ze su az celkom take ako sa vidia oni v zrkadle , btw ako je mozne ze si sef o tebe myslel niekedy ze si hlupa hus ? neuveritelne, jaj to bude tou krasou tvojou ze :d , nadherne zeny na urovni maju sefov, ale ver ci nie ked ukazu ze su hlupe husy neni a ze nieco v tej hlavicke maju, mozu vyzerat ako angelina ale taky nazor o nich mat nikdo nebude, laurina pa drz sa a ja zelam vela nervov tvojej sefke, nech to skusi nejako vydrzat, teda ta zla sefka bu bu bu :D, jedno nepochopim preco to teraz neriesis so svojim realnym okolim ? ci neni s kym ? a ak si na tom vyzorovo tak ako tvrdis tak som schopna ti poslat sto ojro, lebo toto realita nebude, jedine ak tak tvoja ...

pozri-

...vobec nemas za co-a i keby ta nahodou vyhodili-prepustili/co ti neprajem/ s prace-netreba smutit-ved koneckoncov teraz prave ty najlenivejsi a nie moc pracovity a ty co maju znamosti ostavaju v praci a TYCH SIKOVNYCH PREPUSTAJU...vies ake ja mam na to vysvetlenie?BOJA SA KONKURENCIE-SU SLABY A MAJU STRACH-ALE PRED VLASTNOU HLUPOSTOU NIKTO NEUTECIE :)))))

nedavno mi kamarat rozpraval tiez pripad co maju v praci-ze vraj sikovnu zenu prepustili a na jej miesto zobrali nejaku po znamosti a ta je hlupa jak tago-a v praci sa jej kazdy smeje-aka je hlupa...NO ALE HLAVNE ZE JE PO ZNAMOSTI V PRACI...
ja si myslim ze ta doba je len na cas-ako kazda ina doba a pride zasa doba taka pre tych serioznych-neboj-bude dobre...
ZIVOT SA TAK NEJAK ZVLASTNE OTACA-RAZ SME HORE A RAZ DOLE A ZASA HORE A ZASA DOLE...