Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kondylomy

Príspevok v téme: kondylomy
saba

ahojte,
chcem sa spytat. bola som u gynakologicky kvoli svrbeniu. povedela mi ze mam kondylomy. a ze to moze sposobovat HPV virus. tak som si myslela, ze mi nan urobila vysetrenie, no mylila som sa, lebo ona mi potom povedala, ze ved cytologiu mam v poriadku a ze tie kondylomy sposobil iny virus....ja uz neviem. a tolko som sa jej vypytovala, ze co a ako, ci sa teraz nemusim bat, ze mam virus HPV a ci mi tam bude robit sarapatu a ona ze nech sa nebojim, lebo je to ok, virus nemam, kondylomy mi niecim potrela, a ze ok. ale ja neviem, ci jej mam verit.
moze kondylomy sposobovat aj nejaky iny virus ako HPV? a pritomnost HPV virusu sa da zistit cytologickym vysetrenim? staci to?
dakujem

...

nie cytologia nestavi - treba vysetrenie priamo na HPV... kondylomy sposobuje len tento virus.
ale aj mne sa stalo, ze kondylomy sa nasli, ale virus uz nebol pritomny....

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.