Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako utratit skrecka?

Príspevok v téme: Ako utratit skrecka?
HELPHELP

nevie niekto ako utratit skrecka mame jedneho doma s velkzm nadorom vcera bol v pohode no dnes rano sa ledva pohol a ako som dosla zo skoly tak len tak lezi ako mrtvy a dycha...strasne sa trapi uz sme stihli zajst aj na veterinu ale veterinar tam nieje takze ho utratit nemoze...ako mu mozem pomoct sama ??? nejak rychlo aby sa uz netrapil :(

0vecka

podla mna by bolo najistejsie ho prejst autom... to by mal rychle... popripade ho otravit CO ak to mate poruke alebo viete vyrobit tam by necitil absolutne nic...

nufi

boze moj, ako vas vy nemilosrdne netvory moze vobec nieco take napadnut ze hodit o zem klepnut po hlave... uz aj k veterinarovy a injekciuuuu. Do pice ludia su svine. Spanielsku cizmu si zasluzite a upalit. boz ektovie kolko takychto bezbrannych zvieratiek sa dostane do ruk hnusnym bezcitnym ludom.

pomocpomocpo

Pomoc moj skrecok ma ochrnute zadne nozicky a asi ma nador na maternici pretoze na bruchu ma tvrdu hrcku a krvaca jej posva pomoc mam ju dat utratit alebo nechat dat operovat prosim pomozte!!!!

tpch1

dezi, tie hlodavce su hodnotnejsie ako kopec ludi. K tej hladnej zemeguli-ked sa prestanu nekontrolovane rozmnozovat, aj jedla bude viac.

dezi

pol zemegule nemá čo jesť a vy tu riešite prerastené myši.
liečiť to veterinár nebude, maximálne mu pichne niečo na uspatie.

miladaskangt

ak sa ti dozil 4 rokoch,tak si sa onho velmi dobre starala,pretoze maximalne zitie skrecka je do 4 rokoch.je mi luto,ze uz zomrel,ja som tiez chovala kade co,ale co uz.a co mu pichol veterinar nieco?

HELPHELP

neskor vecer sme zasli na veterinu ked uz veterinar ordinoval a uz ma po trapeni...az mi padol kamen zo srdca...bol to taky maly milacik ved som ho mala skoro 4 roky...a strasne trpel :( chudatko

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.