Som 25 rocny muz, nedokazem mat orgazmus

Príspevok v téme: Som 25 rocny muz, nedokazem mat orgazmus
mrzák

ako 18 rocný som mal silný zapal zaluda, hanbil som sa ist k lekarovi, bol som neskutocný hlupak, prezil som nekonecnu bolest,uz je to roky preliecené ale od vtedy uz nedokazem mat orgazmus, pri sexe resp. súlozi necitim ABSOLUTNE NIC, mam tam zrejme poskodene nervy, mam nulové libido, partnerke som o tom radsej nepovedal, mám este niaku nádej ? :(

mrzák

úprimne, neviem, je to uz 7 rokov dozadu, zrejme sa tam dostala niaka spinka, bakteria , ster ukazal az 3 rôzne bakterie ktore tam nemali co hladat, ich presný názov si uz nepamätám, bolo to u vysetrenia pred 7 rokmi

odds52

nerieš to už, zži sa s tým a ber to ako je. Márne si to budeš vyčítať keď už sa to nedá vrátiť, ľudia robia chyby. Si zober mohlo by byť aj horšie : napr.: to tkanivo by si mohol mať podráždené dlhodobo čiže by ťa to bolelo stále aj pri sexe.

ps.: Mám ALS diagnostikované 4mesiace a teraz mi skús povedať kto z nás dvoch sa má na tom lepšie.

takže porozmýšľaj nad tým

mrzák

som v koncoch, ja tu ani nehladam riesenie, lebo nie je, chcel som skôr poukazat kam az siaha ludska hlupost a obmedzenost

mrzák

ja sa dokazem urobit, aj mat pohl. styk, mam erkeciu aj ejakulaciu, ale orgazmus ziadny, tú infekciu som mal rok, bol som co.....cot s prepacenim, musim byt vulgarny, inak sa to neda povedat,.. to tkanivo penisu je proste znecitlivené dlhotrvajúcou bolestou

rado2

Nervové tkanivo má napriek dobrému krvnému zásobeniu malú regeneračnú schopnosť. Nervové bunky strácajú čoskoro po narodení schopnosť deliť sa, čo je základná podmienka regenerácie.,,, to je fakt ale záleží od stupňu poškodenia tkaniva, takže moja otázka znie nemáš na žaluďi ani jedno miesto kde by si len niečo troška cítil ?, mohli by možno pomôcť kmeňové bunky ale je to zložitejšie a nie som lekár takže to je všetko z mojej strany

alozj443

No počkaj, pri masturbácii sa urobíš ? keď píšeš o citujem "vyprazdennie" ,,inak, môžem sa spýtať ako sa ti to stalo ? ten zápal ,, a koľko si ho mal ?