Kde najst dobre, mile, nenamyslene, trocha hamblive dievca ?

Príspevok v téme: Kde najst dobre, mile, nenamyslene, trocha hamblive dievca ?
Mezzer

Ahoj.

Chcel by som si najst dievca odpovedajuce Nadpisu. Problem je ze take sa tazko hladaju aspon pre mna. Mam 22 mal som 4 vztahy 7 - 24 mesacne. Zo zaciatku je to super ale potom ked sa spozname vacsinou je to namyslena krava. Mozno je to tym ze vsetky moje vztahy sa sa zacali v podnikoch. Poslednej vadili moji kamarati.
Vraj nie su najatraktivnejsi a najinteligentnejsi ale podla mna je s nimi sranda.
Takze ked som s nou bol vonku mali sme byt s jej kamaratmi pretoze su "viac cool" a to povedala 26 rocna. A to pri tom sa s nimi vonku bavila v pohode aj kamosom sa zdala v pohode , no potom mi povie ze to sa len pretvarovala ze su divni. A zasa jej kamarati su vacsinou vyholene hlavy v ruzovych tesnych trickach co stale rozpravaju o tom kolko daju na leg press ako zdravo sa stravuju a ake steroidy pouzivaju a ako mali sex a co im robili ich cajki. Stretol som sa uz aj s takou ktora sa svojim kamoskam stale chvalila ze akeho super priatela ma ze mam bmw vela penazi a rodinny dom a ze vsetko platim ja, a ma postarane o buducnost :D to mi hovoril jej kamaratky. Vsak to je chore ! jaka buducnost mam len 22 cokolvek sa este moze stat.
Stale hovorila o peniazoch a znackovom obleceni, a ked sme niekoho stretli kto nebol super obleceny tak ho oznacila ako chudaka.
Dokonca som sa s takou uz aj zonamil bola velmi hanbliva ale bolo to sexi.
Po par rande som zistil ze sa reze ziletkou a to dost vyrazne na lavej ruke, hovorila ze to robi koli mne
Vraj si ma nezasluzi. Nevedel som co si o tom mysliet, tak som sa vyhovoril ze by nam to nefungovalo.

Preto by som chcel nie moc vystredne dievca ktorej nezalezi na tom ci maju ludia znackove oblecenie peniaze a ci su cool. Rad si precitam dobru knihu cez leto korculujem bicyklujem plavam cvicim lenze pri tychto aktivitach tazko narazim na dievca podla mojich predstav.

Tak kde ?

pomaranc99

ale dokym auto funguje tak ako ma tak ho nemenim. dokonca som ochotny investovat cas a pracu do mnohych oprav aby fungovalo tak ako ma :) ale ked raz auto prestane fungovat a opravit sa neda, treba sa obzerat po inom...

pomaranc99

hladam si dake spolahlive a verne auto hlavne teraz na zimu ked bude chladno aby som sa v nom trosku zohrial :D