Ako podľa vás musí vyzerať muž?

Carie

Richii: si to velmi vystizne povedal za nas zeny :) ano, mas pravdu. A chlap si nemusi holit ani gule ani vtaka. Ja ked mam ist do postele s takym vykosenym mam pocit ze zneuzivam decko :(

JahO_Odka

Absolútne, ale ABSOLÚTNE súhlasím s Richiim!
Mám len 21 rokov, ale neviem, či je môj vkus natoľko zastaralý, alebo sa proste dnešní chlapi pomaly ale isto menia na ženy. Keď vidím tú dnešnú generáciu 16-ročných puberťákov s výzorom a lá Justin Bieber a s pleťovým krémom v ruke, tak sa až bojím, že čo bude nasledovať.
K poľutovaniu.

Richii

Ľudia, viete ako ma vyzerať pravý chlap? Tak ja vám to poviem. Žiaden buzerant! Niektorý chlapi ma normálne dovádzajú do zúrivosti. Aj ženy (česť tým normálnym.) Chlap má byť chlap! Chlap má byť proste chlap!!!
Poznám "chlapa", ktorý si holí aj riť. U mňa je to buzna. Nechápem "chlapov", ktorí si dajú nejaké parádne rifle, biele botaksy, reťaz na krk, lesklé tričko a ešte aj nagélujú vlasy!
Opakujem - chlap má byť chlap. Ak sa holiť, tak len tvár, podpazušie a gule. To je normálne. Chlap by nemal mať drahé parfémy, telové mlieka a podobné buzerantské sračky. Stačí mať v kúpelni žiletku, deodorant, vodu po holení a je to. Oblečenie? Chlapské. Samozrejme chlap musí byť upravený a nemôže smrdieť. Ale na to stačí sprcha a čisté veci. Zhrniem svoj subjektívny názor -
chlap by mal byť mohutný. Žiadna palička s ktorou aj vietor zamáva. Ktorí ste nízky - šup do posilovne rásť do šírky. Chlap by mal mať normálny účes (úplne stačí klasicky ostrihať na krátko vlasy.) Chlap by mal mať v kúpelni len pár vecí (sorry, že sa opakujem): žiletku, vodu po holení, deodorant. "Chlap", ktorí ma veľa kozmetiky, oblieka sa ako model, voňavkuje sa njeakým Hugo Boss parfémom, chodí do solária je u mňa len žena z gulami! Napríklad u mňa v šatníku nájdete LEN čierne tričká, LEN rôzne maskáče a LEN čierne botasky. Obliekam sa ako chlap. Aj chcem do armády, takže možno preto. Proste chlap je chlap! Zamyslite sa nad tým a pochopíte. Toť vše. Dik za pozornosť! :-)

elsa5.5

určite nie svalnatý ja uprednostňujem tmavé typy,zmysel pre humor,určite by mal o seba dbať,dobrosrdečný,povrchný určite nie,žiadny lenivec,čo sa týka tej vône také jemné vône

martinmlm

Ja som vždy chcel, /aj som mal/, malé, ľahké rýchle športové auto svetlej farby s malou spotrebou.
... a teraz mám veľké, ťažké hebedo tmavo modrej farby čo žere jak tank.

jajaja295.

vyzorom musi byt vyssi, kratke tmave vlasy a tmave oci a povahovo normalny, cize sa musim na neho spolahnut a urcite nie smrdet potom, ako to uz niekto pisat