mastné vlasy

monkax

Mám taky mastící se vlasy,umývám je obden.Jsem spokojená s šampony Sunsilk,fructis,timotei a parádní je dove. Chce to jen vyzkoušet,každému sedí něco jiného :-) Elseve krásně voní,ale masti a plihnou mi po nich vlasy :-(

flower

na mastne vlasy je dobre pouzivat pripravky, ktore obsahuju salviu. spomaluju tvorbu mazu. ucinna je tiez vlasovy kura z jednej cajovej lyzicky kvetov z tymianu, jednej lyzicky kvetov salvie a jednej lyzicky praslicky a zaliat to 100 mililitrami vriacej vody a pridat 50 mililitrov octu. zmes treba vmasirovat do umytych mokrych vlasov.

jori

Baby používajte viac laku na vlasy a uvidíte zmenu.a hlavne si vlasy nerozčesávajte.každý večer si nalakujte tie miesta kde sa vám najviac mastnia.ráno to bude OK.

dawn

Mne poradila kamaratka ze na mastne vlasy su najlepsie sampony s cirou farbou..nie tie rozne ruzove a neviem akej farby proste priesvitne... lenze najhorsie je na tom ze ja mam rychlo mastiace sa vlasy a ese ktomu uplne rovno a nedaju sa nijako upravit... proste take hniezo nahlave... :o( uz neviem co mam stym robit...

1zufka1

ja mam tiez rovnaky problem, ale vlasy si umyvam kazdy den...a nepouzivam uz len sampony na mastne vlasy, prave po nich mam take nepekne vlasy...pouzivam skor take vyzivujuce, na suche alebo normalne vlasy..napriklad nivea ten ruzovy je fakt super...alebo tiez mam dobre skusenosti s dove samponom na mastne vlasy..take pekne su ponom..a najlepsie je si vlasy umyvat kazdy den pokial sa mastia, sampony nepomozu...

roxynka

ja osobne si umywam vlasy kazdy den a vobec im to neskodi.ked pouzivas sampon na caste pouzivanie tak to nie je ziaden problem.Moje vlasy mi ani nevypadavaju ani nic take.a kazdy den ich mam pekne a nemusim sa za ne hanbit.

ewka

skus Garnier Fructis, ho pouzivam, tiez mam odskusane Sunsilk a Schauma.. treba skusat, a tiez som jeden cas pouzivala aj jeden sampon, ale nazov si teraz neviem spomenut, ale bola to taka mensia nadoba a hneda, a na obale nakreslena taka rastlina... ženšeň,,. skus ten popytat... zvycajne ho dostat DM ten mi vazne pomohol,

livka

Skuste novinku od firmy Sunsilk pre dlhotrvajuce svieze vlasy,alebo kuru na mastne vlasy.V Avone je vyborny sampon na mastne vlasy Naturals s matou a cajovnikom,alebo pomozu sampony na objem vlasov.Ohladom Avonu poradim na:olliviaa@azet.sk