mastné vlasy

nora

myslim si,ze ti treba sampon colrane aj kondicioner clorane, a aspon 2x premyt vlasky zihlavovym vyvarom.nic nedosiahnes tak ze budes cakat na zazracny prostridok,aj s tymto budes cakat na efekt 2 tyzdne

miška

to to je ešte v pohode, ja si ich musí, umývať každý deň. nemáte nietko skúsenosti so šampónom vichy na mastné vlasy?

Dee

wandi ja mam tiez problem s mastnymi vlasmi+lupiny. Kupujem si sampon na mastne vlasy a na lupiny pouzivam octovu vodu. Fakt pomaha po oplachnuti vlasov vodou, si ich oplachni zriedenym octom a vysus alebo nechaj uschnut. Kym je to mokre smrdi to ale potom ocot necitit. Inak mne moc sampony na mastne vlasy tiez nezaberaju. Umyvam si ich kazdy druhy den a den po umyti su aj tak kadejake.

wandi

ked používam šampón na mastné vlasy tak mám lupiny, lebo samozrejme že vysušuje. ked používam šampon proti lupinam automaticky mi vlasy viac masnejú. baby s tým si nepomôžeme.bud jedno alebo druhé.

miška

veď to je ten hlavný problém! šampóny a prípravky na to vôbec neúčinkujú... som chcela len vedieť či niekto náhodou neojavil niečo čo funguje :(

timka

keby na to tie pripravky na mastne vlasy boli úcinne, tak by miska nadavala taku otazku, lebo u mna tiez nezaberajú.
jedine by pomohlo ist dohola