Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mozem ist na plastiku nosa alebo nie?

nikoleta81

kto nema ziadny esteticky problem...,takich je vela a vela co to nevedia pochopit, ale to je jedno, kazdeho osobna vec.
Len ten, co to ma a pre to trpi, vie....................
Ale itak dakujem za odpovede

Lulu2011

Peter, ved ju nechaj, radsej poriesit plastiku, ako cely zivot zit ako introvert, nie kazdy zvlada byt "nedokonalym"

ako napisal raz Mesak: mal som pacientku, ktorej sa mi prisiel podakovat jje muz, ze jeho zena vysla po 20 rokoch z domu a rozpravala sa s ludmi, ozila!

takze tazko niekoho sudit, ak ma nepolnohodnotny zivot kvoli takejto "blbosti"

Peter Bauer

Prolaps mitálnej chlopne je vačšinou úplne neyávažný a s operáciou nosa nemá nič spoločné.Je len dôležité,čo Ta inšpirovalo istť na operáciu nosa.

Ved aj Barbra Streissand mala veľký nos aj peniaze ale na operáciu nikdy nešla.

Možno to nebude v nose,ale v hlave.

nikoleta81

Lulu- no to urcite musim ist, len keby to nebolo take komplikovane, ja nezijem na slovensku....,to je ale na dlhe rozpravanie.
Som myslela, ze by tu mohol byt niekto s prolapsom co uz bol na plastike...

Lulu2011

nikoleta - chod za kardiologom, teraz netreba vymenny listok on ti povie a budes aspon spokojnejsia, ako ist vystresovana

nikoleta81

aspon co viem je to bezny prolaps, zatial nic vazne, ale uz som davno nebola na prehliadke takze neviem...
No a lokalku si nedam, vsak co citam co vsetko prezivaju, to by som asi neprezila, kedze sa poznam (som strasne bojazliva hihi)