Idealne miesto pre zivot

bingham

ta3...tak to byva skor naopak...a nie ze muzi si hladaju zenu s domom...na plazi...aj ked... :D

stale silnejsie rozmyslam...ze by som tam raz isiel byvat...ta3...dufam ze sem budes chodit...lebo sa ta este budem niake veci pytat :))...tak nie ze mi zdrhnes.... :)

ta3

a este vies aj preco by som este dom nestavala?, lahko sa moze stat, ze ked budes vo vlastnom dome, muzi Ta budu chciet z vypocitavosti, viac pre materialne zabezpecenie ako pre Teba samotnu, co by teda nebola ziadna vyhra, to dufam vies aj sama

ta3

Majesty
ja psov milujem, ked mas psika a mas ho rada, tak sama nie si, aj ked to pravdaze nenahradi lasku muza, ale pomoze Ti to preklenut obdobie, kym svojho muza stretnes, neviem kolko mas rokov a co su Tvoje priority, ale na Tvojom mieste ja by som este dom nestavala, v tomto stadiu by som sa sustredila na pracu, konicky, dusevny rozvoj a popritom by som hladala svojho princa, lahsie ho najdes, ked nebudes fixovana na konkretne miesto, ked ho najdes, spolu sa rozhodnete o mieste, ktore bude vyhovovat obidvom

ta3

Majesty
ja to zoberiem z ineho uhla pohladu, nie je ani tak dolezite kde ten dom bude stat, ale s kym budes v nom byvat, moze to byt luxusna vila priamo tu na prekrasnej australskej plazi, ale ak v nej nebude laska a porozumenie, nebudes sa tesit ani z vily, ani z nadhernej plaze

slnečnicaa

V menšom meste, kde mám všetko k dispozícii-čo sa týka obchodov, dopravy (do práce, školy), kultury. Momentálne v takom meste aj bývam, som spokojná, žiadne prepchaté veľkomesto, ale mám tu všetko, čo potrebujem.
Čo sa týka rodinného domu, dôležité je pre mňa, aby mi susedia nepozerali do dvora:-) Aj keď moji susedia sú fantastický, človek potrebuje predsa len súkromie.
Kedy rodinný dom? Keď budeš mať niekoho, s kým si ochotný v ňom bývať:-) A kedže chceš vedieť vek, tak ja by som to chcela stihnúť do 30tky, takže pár rokov ešte nato mám. S priateľom by sme chceli začať stavať, zatiaľ sme však len pri rečiach a nie pri činoch:-)
A ešte doplnkovú otázku-mimo Slovenska by to bolo určite niekde pri mori, taká menšia vilka, kde by sme bývali a cez sezónu ubytovávali:-) Nie som náročná, úplne by mi stačilo Chorvátsko alebo južné Tal. :-)