Neviem ako to nazvat

Príspevok v téme: Neviem ako to nazvat
AsiTak

Povedzte mi ma zmysel vnucovat sa?
Urobila som vela chyb vo vztahu i dotycny urobil mnoho chyb no ja som si ich uz davno uvedomila a zmenila som sa a stale mi to ale hadze na oci a nevazi si ze sa snazim dokazat mu vseliako ze uz sa to nestane uz ziadne chyby uz len krajsi vztah. On chce vsetko odomna ale preco len ja mam trpiet a dokazovat? Preco nedokaze i on povedat vlastny nazor na to a postavit sa k tomu rozumne? Neviem co mam robit a radsej by som uz nerobila nic pretoze sa len zosmiesnujem. Sam mi povedal ze nanho mam zabudnut mam mu dat dozivotne pokoj a v srdci aby bol pre mna nic len preto ze si nevie uvedomit ze ja uz nic nedokazem viacej robit preto aby si to uvedomil a vazil si ma. Ja sa nedokazem pretrhnut na poli ale ani raz mi nepovedal ze si cenni, ze vidi co prenho robim ako sa snazim. Vzdy to skonci pri tom ze robim prenho hovno a stale pletie minulost ktora je uz davno stratena a zmenena :(

AsiTak

Obaja sme urobili dost chyb nielen ja :( Ale on je jediny kto mi ich dokaze stale hadzat na oci i ked uz vie ze sa snazim zmenit vsetko tak aby nam to vyhovovalo obom a stale som pre neho niekto uplne iny :( Raz mam pocit ze som len ja navine, inokedy v duchu nanho nadavam ze si ma vobec nevazi. Nechcem sa zosmiesnovat a nechat sa ponizovat este viac preto som len chcela proste radu ci sa oplati vnucovat sa este alebo to nechat tak ako to chcel. I ked viem ze ak toto cita ta si o mne mysli presne to iste co cca pred hodinou. :(

Maoam

AsiTak je to sice blbe, co sa ti stalo, ale aj negativne skusenosti su tu pre nieco, ber to tak, nauc sa z toho nieco, aspon vies kde je tvoja slabina, na com musis este zapracovat.
Normalny clovek, vyrovnany, zrely, ktory by ta mal rad a bol s tebou na jednej urovni by sa k tebe nikdy takto nespraval, proste nehodite sa k sebe.
Maj sa viac rada a neponizuj sa.

Maoam

neponizuj sa

dovi, dopo

chod vpred a uz bez neho

niektori ludia su takito, radi trapia inych, radi im vyhadzuju na oci stare hriechy, hoci oni sami maju sami pekne za usami, oni su dokonali, ty nikdy nebudes pre neho 'dost dobra'

pracuj na svojej sebahodnote a vyhybaj sa do buducnosti takymto ludom

je to tazke, ale iba ty to mozes zmenit

zrejme sama kdesi v sebe 'veris' ze nie si dost dobra, aj ked si to neuvedomujes

preto pritahujes takych ludi

AsiTak

Ja uz to mozem srat tak on chce aby som bola obetava ale pri prvej prilezitosti ma jednoducho posle do teplych krajin a je koniec :( Dava mi dost najavo ze ma ma uz uplne u prdele. Prepacte ze to sem vobec pisem ajtak si tym vobec nepomozem. Clovek sa nezmeni ked sa pre dotycnu osobu zmenit ani nechce. A tou dotycnou som ja. :(

jajka001_

tak potom by si sa mala s nim rozist kvoli jeho blbej povahe. ak nema zaujem tolerovat , robit kompromisy, asi ta jednoducho nelubi a chce sa rozist s tym ze je to tvoja vina. niektori to tak robia.

AsiTak

Ak som to napisala nejako nezrozumitelne tak sa ospravedlnujem ale nejde o ziadnu neveru ani nic podobneho typu. Ide o male chyby ktore robime kazdy len niekto to moc preziva a berie si to k srdcu iny nie az tak. My obaja sme sa mali snazit zmenit nas vztah ku krajsiemu ale ocitla som sa na tom poli len ja sama a on bol nadomnou a odsudzoval ma dokonca i za nieco co sa nikdy nestalo. Pytam sa toto preto ze ho stale Milujem ale asi mate pravdu ja neviem co robit ale ked to chcel v poriadku.