sex s mojim priatelom

alic

caute, som uplne mimo...lebo uz asi 2-3 roky hladam odpoved, na tuto temu... ja som s priatelom uz 4 roky, a tiez pri milovani myslim na vseliake polohy s inymi, na vseliake situacie s viacerymi...
tiez som myslela ze je to hlupe, ani som mu to nepovedala, urcite by ho to mrzelo, pritom ho velmi lubim, a vobec ma ani len nenapadne ist s inym chlapom do postele...
vidim, ze mate podobny problem.
v poslednom case uz robim, to ze si predstavim aj jeho s tymi ostatnymi chlapmi a zenami...ale na nestastie to potom prejde az do takeho extremu, ze si ho predstavim s inou zenou a zacnem byt ziarliva a boli to...
viem, je to asi nenormalne...ale tiez s tym neviem prestat, ako by som bola vo sne, ...

pyrana

Lenze zase na druhej strane si myslim,ze lepsie su taketo myslienky,ktore nikomu neublizuju,ako keby sme to robili naozaj,ze by sme ho podvadzali.to by bol brutal.A okrem toho,tym,ze myslime na veci,ku ktorym keby malo dojst naozaj,tak urcite cuvneme,tak si myslim,ze je to normalne,nas vzrusuje len ta predstava,nie konkretna realizacia.Ved kazdy ma urcite svoje sexualne fantazie.

pyrana

Rozpravala si sa o tom so svojim priatelom?Ja teda nie,neviem najst odvahu,akosi si myslim,ze by ho to urcite ranilo.
Tiez neviem,ci to znamena,ze tuzim po niekom inom,alebo si takymito predstavami pomaha vela ludi.Co myslis,linduska?

pyrana

My sme spolu skoro 5rokov,ale najprv to tak nebolo,az potom,ani neviem ako som sa k tomu dostala,zacala som si stale tak niekoho predstavovat a uz sa toho neviem zbavit.Je to sice prijemne,ale neviem,ci je to tak ok.Presne ako ty,myslim niekedy aj na veci,ktore by som pravdepodobne ani nechcela skusit,napr.viac chlapov.Niekedy myslim aj na inu zenu,nie ziadnu co poznam,o tom nejde,ide o to,ze to je zena a to ma vzrusuje.
Som rada,ze si napisala,aspon sa necitim taka divna a sama.

linduska....

radsej by som bola keby som pri tom nemusela na nic take mysliet.ale ak na nic nemyslim tak sa vacsinou ani neurobim.ty si s nim ako dlho pyrana?

linduska....

som rada ze sa nasiel niekto ako ja.je to fajn ze sa mam s kym porozpravat.ano je to tak ze ak na to myslim dost ma to vzrusuje.ja som s nim uz 2roky a neviem ci je to tym ze sme spolu tak dlho

pyrana

akoby si mi z duse pisala.no a tiez ma to dost trapi,lebo co ak by som pri tom pravom na take veci nemusela mysliet?Alebo je to tym,ze sme uz dlho spolu?Ako je to u teba?

pyrana

Ja som na tom uuuuuuuuplne presne tak isto ako ty, a tiez neviem,preco,lebo sa mame radi,ale akosi si stale takto dopomozem k vrcholu a je to vzrusujucejsie.Pritom nemyslim na nikoho konkretneho koho poznam,ale len tak obrazne.

linduska...

nie nie je to ani byvaly ani stara laska.nemyslim stale na toho isteho cloveka.no obcas myslim aj na nejaku zenu.a nechcem tym povedat ze som lesba pretoze inak ma zeny nikdy nepritahovali.ide len o tu predstavu pocas sexu.neviem preco to tak je

katarinna

Kždý občas na niečo myslí, pokiaľ to nie je o reálnej osobe tak na to kašli. Možno ťa to časom prejde.