Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je to úplne normálne ?

Príspevok v téme: je to úplne normálne ?
natusa42

takže...mám priateľa už vyše roka a pol a pred pár dnami sme sa niečo bavili o sexe a tak ,a on sa mi "priznal ".že ho dokazu vzrusit pekne zeny na ulici hocikedy ....a pritom viem,že by nedokázal podviezť ,ani nič ..nie je taký typ chlapca ...je úžasny partner ...ale jednoducho toto ma dostatočne odrovnalo...akože ..vraví,že ja ho priťahujem a vzrušujem maximálne,ale ..toto ma "zabilo " ,je to úplne prirodzene,že chlapi,mnáte dievča ,ktoré nbadovšetko milujete a vzrušíte sa pri cudzej žene ?na ulici ?ktorú ani nepoznáte ?stačí ,že má pekné telo a tvár ??

natusa42

ved jasné,ved ja s ním neplánujem byť navždy,to len nateraz kým nikoho momentálne nemám :) nebojte,dám vám vedieť :)

DobraRada

Veru, este si to nechaj parkrat prebehnut hlavou... A potom nam daj vediet, kedy ste sa rozisli (len v dobrom pre oboch)

sweater

ked ho nechces, naco s nim zostavas? stojis na jednom mieste v zivote a nikam dalej sa pohnut nemozes, nechapem, preco s tym nic nespravis?

natusa42

ale podla mna to bolo od neho len podpichnutie ...nic ine ..neviem ...asi preto,lebo on by chcel odo mna sex,lenze ja nechcem ..asi preto...mi chcel nejako naznacit,ze nie som jedina na svete,ale ved kludne,nech si najde inu,urobil by mi tym sluzbu :)

natusa42

DobraRada lebo on mi manzelstvo ponukol..dvakrat ma poziadal o ruku.preto som to vtedy riesila :)on ma sialene a neskutocne miluje ...az chorobne,v tom je ten problem :(
ale samozrejme,ja som odpovedala nie,ze este mame cas,lenze vtedy som ho este chcela,vedela som si ho predstavit do buducna ako manzela,dnes vsak uz nie ..
prepac,ale neda sa napisat,co sa deje medzi nim a mnou takto na verejny portal,kde si to kazdy moze precitat ,je to prilis tazke a osobne :)
ale toto uz neriesim,ked ho vzrusuju ine zeny,tak nech,mne je to uz jedno ,nech si robi co chce ...a co uzna za vhodne ..

DobraRada

Este nerozumiem jednej veci. Naco sa maju 20-rocni ludia sobasit? Ved len v 25 a vyssie clovek dozreje psychicky a zisti, co vlastne chce. Teraz pisem do plena. Mozete byt ti stastni, ktori ste spolu od 15 a naveky. Ano. Ale polozme si otazku. Kolko vztahov zalozenych v 18-ke a nizsie prezilo dalsich, povedzme 10 rokov??

Pravdepodobnost, ze sa k sebe ozajstne hodite, budete drzat spolu v dobrom i v zlom, sa zvysuje s emocionalnych a intelektualnym dozrievanim cloveka.. Samozrejme, do 40-ky asi cakat netreba, lebo biologicke hodiny tikaju. Ale predsa, v 18, 19, 20-tich???

DobraRada

No, ked neviem mnohe podstatne okolnosti, ako ti poradit???

Vyzeras/ vyzerate komplikovane, workoholic v 20-ke, zdravotne problemy, zle rodinne zazemie, tvoja nepresvedcenost o tuzbe po sexe, strach z neho a z buducnosti.. Ja ti neviem.

A ani necakaj, ze ti niekto rozumne poradi, kedz vypovies 1/3 veci (castsom sa dozvedela v inej tvojej teme, cast je zrejme stale nevypovedana). Malokto si precita vsetky prispevky, kedze uz su ich desiatky. To si skor najdi nejaku spriaznenu dusu a vybehni s nou na caj a dokladne pokecajte :)

Prajem minimum utrpenia vam obom !

natusa42

dobrarada ,uf,to až tak staro pôsobím ?:)mám taký prejav asi :)

no,ja mám skoro 20 ,o pár týdnov :)
viečkami mu nešlbe kvôli mne,jemu to robilo už predtým,vlastne počas celého nášho vzťahu,už to má vraj roky..no on aj študuje aj pracuje :)a robí čo príde :)

natrpela som sa kvôli nemu,je to ťažké to tu celé rozpisovať,ale nezachoval sa ku mne práve najlepšie niekedy a aj iné veci ,sú to vážne veci ..klama ,zatajoval skutočnosti atd ..

myslíš,že v 20 je moje konanie normálne,alebo ako ?:)

DobraRada

A odkial vies, ze mu viecka nesklbu kvoli tebe? A workoholic v cca 20-ke? V akej oblasti pracuje?

Prepac, natrpela si sa, akoze kvoli comu, co ti povyvadzal? Chapes, ako sa ti ma clovek vyjadrit, ked nerozpovies vsetky okolnosti ?! Pospominala si zatial len jeho kladne stranky + vzrusenie na ulici.

Neviem preco, ale posobila si na mna ako nejaka tridsiatnicka, o to viac som ta celu nevedela pochopit. Ale necelych 20? To je pohoda, este sa das dokopy...

natusa42

ale ludia ...

on vie vsetko,o vsetkych mojich pocitoch ,ze uz nic neplanujem /som sa poucila,uz nic s nim neplanujem/,radsej nie ,uz som sa dostatocne popalila ..a nemienim to zazit znova,neplanujem s nikym nic a najma nie nejaku buducnost,to vsetko ukaze cas ...ale neplanujem si ho nikdy vziat ,uz nie,kedysi som si ho chcela vziat,teraz uz nie,ale jendoducho on to vie,ja hram s otvorenymi kartami a vzdy som k nemu uprimna ,viac nez uprimna ....a on toi berie,toleruje vsetko,len aby mohol byt so MNOU ..je mu jedno,ci je to na den,mesiac,rok,ale teraz potrebuje byt so mnou,je chorobne na mna naviazany ...a mne je uz to vsetko ukradnute ..
nie som sebecka,len uz neriesim veci okolo neho,uz mi to nestojí za to...uz som sa natrpela dostatocne

a on ma po dvadsiatke,a ja o chvilku dvadsat :) ked ste sa niekto tu pytali na vek :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.