Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

DAYLETTE antikoncepcia

veronncek1

Ahoj...ja som brala túto antikoncepciu...nemala som žiadne nežiaduce účinky...dokonca mi ani nezačalo viac chutiť,skôr som schudla...už som ju vysadila...ale popredu som si kúpila celé trojbalenie...ak má niekto záujem mám na predaj...je to trojbalenie na tri mesiace.... cena 30€ už s poštou.

adinap

Ahojte, chcela by som sa spýtať či tu nie je náhodou niekto z Trenčína a nevie mi poradiť, v ktorej lekárni nájdem túto antikoncepciu najlacnejšie alebo aspoň koľko vás stojí. Ďakujem :)

maruska123

otazocka na tuto otazku sa neda zodpovedat, pretoze kazda antika posobi na kazdu zenu diametralne inak..co druhej sadne, tebe vobec nemusi a naopak

inak, je to generikum od originalu Yaz

Mimuska 7

Je to individuálne,mne osobne vôbec nesadla. Mala som niekoľko príznakov vedľajších účinkov popísaných v letáku. Pre mňa asi najhoršia, akú som kedy brala. Bolo mi z nej veľmi ťažko, bolel ma žalúdok, mala som rozmazané videnie, napínalo ma na zvracanie, krče v nohách, depresívnu náladu, podráždenie, nervozitu takmer stále celý mesiac a aj dosť dlhé a pomerne silné menštruačné krvácanie a 3 dni migrénu po menzese. Proste horor. Toľko moja skúsenosť.